دوشنبه 28 خرداد 1403 - 17 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/20 10:17
کد خبر: 38249

پرسپولیس این 5 بازیکن را نمی خواهد | 5 بازیکن در فهرست خروجی یحیی

دو بازیکن برجسته تیم پرسپولیس نتوانستند از انتظارات سرمربی خود، یعنی گل‌محمدی، به خوبی پاسخ دهند و به نظر می‌رسد که حالا جدایی آن‌ها از پرسپولیس قطعی شده است.

تیم فوتبال پرسپولیس در حال حاضر در میان یک رقابت سخت و فشرده برای کسب عنوان قهرمانی قرار دارد. فصل گذشته، پس از پنج سال، این عنوان به تیم استقلال واگذار شد، اما امسال پرسپولیس با یکی از پرستاره‌ترین تیم‌های خود، به دنبال کسب قهرمانی است. با این حال، تیم‌های سپاهان و استقلال هنوز بهتر از پرسپولیس در جدول رده‌بندی قرار دارند و بیشترین شانس برای کسب عنوان قهرمانی را دارند. به همین دلیل، سرخپوشان نباید تنها به کسب تمام امتیازات تلاش کنند، بلکه باید در سایر مسابقات نیز عملکرد خوبی داشته باشند تا نتیجه‌ی لازم را در مقابل تیم‌های زردپوشان شهر اصفهان و آبی‌پوشان شهر تهران بگیرند و از دست دادن امتیازها جلوگیری کنند.

یکی از مشکلات پرسپولیس در فصل جاری، عملکرد ضعیف برخی بازیکنانش بود. بازیکنانی که جدایی آن‌ها در پایان فصل قطعی به نظر می‌رسد. شیخ دیاباته در صدر این فهرست است. مهاجم میالیایی همیشه مصدوم پرسپولیس که با قراردادی ۳۷۰ هزار دلاری به پرسپولیس آمده بود، امسال در بیشتر مسابقات غایب بود و قراردادش تمدید نمی‌شود.

فرشاد فرجی دیگر بازیکی است که ممکن است در پایان فصل این تیم را ترک کند. بازیکنی که این فصل هر بار هم ددر ترکیب قرار گرفته، اشتباهات فاحشی داشته تا موجب شود این بازیکن روز‌های پایانی‌اش را در پرسپولیس سپری کند.

این در حالی است که هنوز برخی نفراتی مانند عیسی آل کثیر و سیامک نعمتی هم زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی‌شان به شنیده می‌شود و خودشان را به کادرفنی ثابت نکردند.

از طرفی دیگر احمد گوهری که نیم فصل سال گذشته پرسپولیسی شد، امسال تنها یکبار فرصت حضور در ترکیب را داشت و ممکن است او هم پرسپولیس را ترک کند.

 

کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/36bm97