شنبه 25 فروردین 1403 - 13 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/14 06:26
کریستیانو رونالدو | کریستیانو رونالدو در عربستان | کریستیانو رونالدو و همسرش
کد خبر: 36449

پایان خوشگذرانی معشوقه کریستیانو رونالدو در عربستان | جورجینا به خانه اش بر می گردد؟

ه‌تازگی ویدئویی از یکی از مدیران النصر در رسانه‌های اجتماعی وایرال شده است که ادعا می‌شود از نتیجه کار ابراز نارضایتی کرده است.

کریستیانو رونالدو بازیکن مطرح و خوشنام ایرانی است که به تازگی به کشور عربستان رفته است و در تیم النصر بازی می کند. کریستیانو رونالدو به همراه خانواده در حال حاظر در عربستان زندگی می کند و حواشی زیادی دارد. جورجینا معشوقه کریستیانو رونالدو با انتشار عکس های متعدد در عربستان در این مدت زندگی خوبی داشته است.

کریستیانو رونالدو

پس از باخت ۳-۱ النصر مقابل الاتحاد در سوپرکاپ عربستان در هفته گذشته، کریستیانو رونالدو تاکنون به دلیل عدم نمایشی قابل قبول از خود با مشکلاتی روبه رو بوده است. در یک ویدیوی وایرال شده در رسانه های اجتماعی، گفته می شود که یکی از مدیران النصر از نتیجه کار ابراز نارضایتی کرده است.

او در این ویدئو می گوید: «از اینجا برو بیرون. من ۲۰۰ میلیون یورو خرج کردم و او هیچ کاری نکرده است.»

پیش از این، هواداران ناراحتی خود را پس از حذف این تیم در اواسط هفته از سوپرجام عربستان سعودی نشان داده بودند. ویدئوهایی از زیر پا گذاشتن پیراهن شماره ۷ او در خارج از ورزشگاه بین المللی ملک فهد توسط برخی هواداران نیز در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. این ویدیوی وایرال شده نشان می دهد که برخی از هواداران النصر از دست رونالدو عصبانی هستند.

در همین حال، رودی گارسیا، مدیر باشگاه جدید رونالدو، النصر، گفته است که این بازیکن ۳۷ ساله به فوتبال اروپا بازخواهد گشت. کریستیانو رونالدو یک بازیکن موثر است، زیرا به متفرق کردن مدافعان کمک می کند. او یکی از بهترین بازیکنان جهان است. گارسیا در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: او دوران حرفه ای خود را در النصر به پایان نمی رساند و به اروپا بازخواهد گشت.

پس از جدایی از منچستریونایتد در پایان سال گذشته، گزارش ها حاکی از آن است که رونالدو به یک باشگاه اروپایی دیگر در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان مقصد بعدی خود چشم دوخته بود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/36blw7