یک‌شنبه 27 خرداد 1403 - 16 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/02/05 07:21
علیرضا منصوریان
کد خبر: 38997

فوری، رستوران علیرضا منصوریان پلمب شد + فیلم

صبح امروز رستوران علیرضا منصوریان در بام لند و بهاره رهنما در مرزداران بخاطر کشف حجاب پلمب شد.

علیرضا منصوریان در دنیای فوتبال ایران شهرت و محبوبیت بسیاری داشت. علیرضا منصوریان به عنوان یکی از بازیکنان برجسته تاریخ فوتبال ایران شناخته می‌شد و در طول دوران حرفه‌ای خود، بازی‌های فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشت.علاوه بر بازی در تیم‌های ایرانی، علیرضا منصوریان تجربه بازی در تیم‌های خارجی را نیز داشت و در لیگ های امارات، قطر و کره جنوبی به میدان رفت.علیرضا منصوریان همچنین در دوران حرفه‌ای خود موفق به کسب عناوین مختلفی شد؛ از جمله قهرمانی در لیگ برتر ایران با تیم استقلال، سه بار قهرمانی لیگ قطر با تیم النصر و قهرمانی لیگ اروپای آسیا با تیم الوحده امارات.متأسفانه در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۹، علیرضا منصوریان درگذشت و دل‌های افراد بسیاری را شکست. وی به دلیل استعداد بسیار بالای فوتبالی که داشت، همواره یکی از محبوب‌ترین بازیکنان فوتبال ایران بود.

امروز سه شنبه ۵ اردیبهشت ماه در راستای اجرای طرح عفاف و حجاب پلمب برخی از  رستوران ها در دستور کار پلیس اماکن قرار گرفت.

در همین راستا نیز از صبح امروز ابتدا رستوران بهاره رهنما بازیگر سینما و تئاتر در خیابان مرزداران و سپس رستوران باب البحر متعلق به علی منصوریان ، با حضور پلیس اماکن پلمب شد.

​این در حالی است که از صبح امروز و پیش از پلمب رستوران متعلق به علی منصوریان، این رستوران تعطیل بوده و احتمال می رود که تصمیم برای پلمب آن از قبل گرفته شده است.

طرح برخورد با کشف حجاب از ۲۶ فروردین در ۳ حوزه خودرو ، معابر و اماکن به مرحله اجرا در آمده است.

در حوزه صنوف در خصوص کشف حجاب و رفتار خارج از شؤونات اسلامی ابتدا به آنها تذکر و اخطار پلمب داده شده و در صورت عدم تمکین پلمب خواهند شد که این موضوع شامل باغ تالارها، رستوران‌ها و مراکز بزرگ هم خواهد شد.

ارائه تذکر و صدور هشدار پلمب شامل تمام واحدهای صنفی شده که کشف حجاب در آنها صورت گرفته‌است؛ چه اصناف افراد معمولی جامعه چه واحدهایی که مالکیت یا مدیریت آنها متعلق به افراد مشهور از جمله هنرمند، بازیگر، ورزشکار یا سلبریتی باشد چرا که پلیس در اجرای قانون هیچ تفاوتی بین افراد قائل نیست.

از جمله واحد‌های صنفی و رستوران‌هایی که در روزهای اخیر در پی کشف حجاب تذکر و اخطار پلمب گرفته است می توان به یک رستوران‌ معروف در کامرانیه اشاره کرد؛ همچنین به رستورانی دیگر در خیابان فرشته و رستوران دیگری منتسب به یک بازیگر مطرح سینما آن هم به علت کشف حجاب کارکنان اشاره کرد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که اخطار پلمب پلیس اماکن برای واحد‌های صنفی متعلق به یک وزارتخانه نیز صادر شده است.

در این بین اداره اماکن به سراغ پاساژها و مجتمع های تجاری هم رفته و با توجه به شرایط موجود در آنها به هیات مدیره مجتمع ها تذکر داده است؛ در این بین اخبار واصله حاکی از آن است که به یکی از مجتمع های تجاری مطرح، تذکرات متعددی در خصوص کشف حجاب در آن صادر شده که در صورت بی توجهی هیات مدیره، احتمال تعطیلی آن مجتمع متصور است.

گفتنی است اخبار و مشاهدات عینی حکایت از این دارد که اداره اماکن به علت کشف حجاب، تعدادی از واحد‌های صنفی کاخ موزه سعدآباد پلمب کرده است و در این بین هیچ فرقی بین پلمب واحدهای متخلف وابسته به میراث فرهنگی با واحدهای دیگری همچون واحد‌های شخصی نیست؛چراکه نصب بنر بر روی واحد‌های صنفی متخلف نشان از برخورد پلیس با این موضوع دارد؛ چنانکه در خیابان شریعتی، مطهری و شهدای ناجا چند داروخانه به دنبال کشف حجاب کارمندانش پلمب و بنر مربوطه بر روی داروخانه‌ها نصب شده است.

لازم به ذکر است در هفته گذشته خبر پلمب رستورانی در ونک به علت کشف حجاب خبرساز شده بود که این رویه نشان می‌دهد که پلیس اماکن در برخورد با جرایم هیچ تفاوتی بین افراد عادی و مشهور قایل نیست.

گفتنی است مخاطبان با درج پویش های متعددی ، برخورد با بدحجابی و کشف حجاب در اماکن و مجتمع های تجاری و رستوران ها را از مسوولان خواستار شده بودند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/36bgay