سه‌شنبه 29 خرداد 1403 - 18 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/03/20 06:08
پرسپولیس
کد خبر: 40797

واکنش‌ ایجنت مهاجم برزیلی پرسپولیس به یک شایعه/ سرنوشت پرپرا چه میشود؟

ایجنت مهاجم برزیلی پرسپولیس در مورد آینده این بازیکن در جمع سرخپوشان صحبت کرد.

آخرین اخبار پرسپولیس. نظر ایجنت مهاجم برزیلی پرسپولیس در مورد سرنوشت این بازیکن. واکنش‌ ایجنت پرپرا به یک شایعه. سرنوشت پرپرا چه میشود. آخرین اخبار از نقل و انتقالات پرسپولیس.

بعد از پایان یافتن فصل فوتبالی ایران که با قهرمانی پرسپولیس در لیگ و جام حذفی همراه بود، تکلیف برخی بازیکنان این تیم هنوز مشخص نیست. یکی از این بازیکنان لئاندرو پریرا برزیلی است.

پریرا که چند هفته پایانی لیگ را به علت مصدومیت از دست داد، به محض پایان لیگ ایران را ترک کرد تا به کشورش برگردد. از همان روز بحث جدایی پریرا از پرسپولیس به صورت توافقی و در حالی که یک سال از قرارداد او باقی مانده مطرح شد و حتی گفته شد پریرا با مدیران باشگاه پرسپولیس در این خصوص توافق هم کرده است.

نتو گنووز ایجنت پریرا در این خصوص گفت: این ادعاها در مورد لئاندرو پریرا دروغ است. او کاملا به پرسپولیس متعهد است. ما از مردم مهربان ایران به خاطر محبت و حمایتی که از لئاندرو کرده‌اند بسیار سپاسگزاریم.

با این وجود باید دید تکلیف پریرا و پرسپولیس چه می‌شود. آیا باید منتظر یک پرونده جدید علیه پرسپولیس در فیفا باشیم یا پریرا و باشگاه پرسپولیس باهم بر سر جدایی توافق می‌کنند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/36bdgy