پنج‌شنبه 28 تیر 1403 - 18 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1401/12/16 03:28
هادی چوپان | هادی چوپان قهرمان | هادی چوپان در اینستاگرام
کد خبر: 37473

واکنش هادی چوپان به مسمومیت های سریالی مدارس | هادی چوپان به سیم آخر زد

هادی چوپان قهرمان مشهور کشور با انتشار یادداشت پر سر و صدایی در صفحه اینستاگرام اش به موضوع مسمومیت ها در مدارس کشور انتقاد کرده است

هادی چوپان قهرمان ایرانی که توانسته افتخارات زیادی در ورزش پرورش اندام بدست آورد و نامش را جزو بزرگترین قهرمان های این رشته ثبت کند بتازگی با انتشار یک استوری در فضای مجازی حاشیه ساز شده است. هادی چوپان با انتشار یک استوری به مسمومیت های سریالی دانش آ موزان دختر در مدرسه واکنش تندی را نشان داده است.

با توجه به ادامه دار شدن مسمومیت های دانش آموزان دختر در مدارس کشور، انتقاد ها به این موضوع همچنان ادامه دارد.

با این وجود در روزهای اخیر روند این اعتراض ها از سوی چهره های مشهور کشور با انتشار مطالب تندی در فضای مجازی شدت بیشتری گرفته است.

در همین راستا حالا هادی چوپان آقای مستر المپیا ۲۰۲۲ جهان با انتشار یک یادداشت پر سر و صدا به این اتفاقات اعتراض کرده و تلویحا از مسئولین تقاضای کمک کرده است.

البته که متن ناراحت کننده و معنادار این قهرمان شیرازی با واکنش های متفاوتی از سوی مخاطبین شبکه های اجتماعی مواجه شده است.

هادی چوپان

وضعیت عجیب و شوکه کننده دندان های هادی چوپان

به گزارش وقت صبح، بی شک هادی چوپان قهرمان پرورش اندام کشورمان در ماه های اخیر به یکی از محبوب ترین چهره های ورزشی کشور در نزد عموم مردم بدل شده است.

حتی قهرمانی شگفت انگیز این بدنساز شیرازی در مسابقات مستر المپیا سبب شده او به عنوان نامزد یکی از برترین ورزشکاران ایران هم انتخاب شود.

البته که در این روزها ابعاد گسترده این شهرت برای هادی چوپان دردسرساز شده است. چرا که فعالیت های اخیر او در فضای مجازی بیش از پیش شدت پیدا کرده و همین امر باعث شده برخی از کاربران منتقد او شوند.

در همین خصوص آقای مستر المپیا در تازه ترین فعالیت اش در صفحه اینستاگرام اش تصویری را منتشر کرده که صدای دنبال کنندگان اش را بلند کرده است.

او در این استوری با نشان دادن هر دو طرف دهان اش که اغلب دندان های اش ریخته ادعا کرده که فقط خدا می داند او یک جانباز است و به این موضوع به خاطر وطن اش افتخار می کند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/36b7e9