جمعه 24 فروردین 1403 - 12 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/27 09:49
حسین حسینی | علیرضا بیرانوند
کد خبر: 124801

ستاره استقلال از این پرسپولیسی پیشی گرفت | حسین حسینی علیه رکورد علیرضا بیرانوند

در جدول بیشترین کلین شیت های فوتبال ایران در بازیهای مختلف در آخرین بازیها، استقلال برابر تراکتور گل نخورد و دروازه پرسپولیس روی ضربه رضا اسدی باز شد تا تعداد کلین شیت های حسین حسینی به شش بازی رسیده و برای علیرضا بیرانوند روی عدد پنج متوقف شود.

به گزارش رصد ورزشی :حسین حسینی ستاره استقلال در این فصل بود حسین حسینی که در فصل گذشته مورد انتقاد هواداران بود این فصل نمایش خوبی از خود به اجرا گذاشت در جدول بیشترین کلین شیت های فوتبال ایران در بازیهای مختلف در آخرین بازیها، حسین حسینی برابر تراکتور گل نخورد و دروازه پرسپولیس روی ضربه رضا اسدی باز شد تا تعداد کلین شیت های حسین حسینی به شش بازی رسیده و برای علیرضا بیرانوند روی عدد پنج متوقف شود.

به گزارش طرفداری، حالا حسین حسینی با شش کلین شیت در 9 بازی رده اول جدول بهترین گلرهای فصل را دارد، علیرضا بیرانوند با ثبت 5 کلین شیت در رده دوم است و حسین پورحمیدی هم با همین تعداد در رده دوم مشترک قرار گرفته است اما از این جهت که او با یک بازی بیشتر 5 کلین شیت داشته، از نظر عملکرد کیفی بعد از بیرانوند در رده سوم قرار خواهد گرفت.

اما علیرضا حقیقی و محمدرضا اخباری 2 دروازه بان مهم فوتبال ایران در سالهای اخیر در رده بعدی بهترین ها قرار دارند، این 2 نفر توانسته اند در بازیهای گذشته تیم خود در 4 بازی کلین شیت داشته باشند، هر 2 نفر در سال جدید در تیم های تازه خود فعالیت دارند، محمد رضا اخباری از تیم تراکتور به تیم گل گهر سیرجان پیوسته و علیرضا حقیقی هم از تیم نساجی مازندران به تیم فوتبال هوادار تهران رفته است.

به هر حال پیشی گرفتن حسین حسینی از علیرضا بیرانوند یک اتفاق جالب است که استقلال را در یک زمینه دیگر در مسابقات فوتبال لیگ حرفه ای امسال از پرسپولیس بالاتر و با اعتبار تر نشان می دهد.

مسابقات فوتبال لیگ کشورمان به علت یک فیفا دی دیگر موقتا تعطیل شده است و استقلال در صدر جدول رده بندی مسابقات فوتبال لیگ برتر قرار گرفته است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/369qae