شنبه 05 اسفند 1402 - 24 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/09/06 10:41
استقلال | جواد نکونام
کد خبر: 125373

استقلال شاه ماهی نقل و انتقالات را می خرد ؟ | قانون سد راه نکونام استقلال

در فضای مجازی شایعه شده است باشگاه استقلال در تلاش برای بازگردان مهدی قایدی به ترکیب تیم است و احتمالا این اتفاق در تعطیلات زمستانی رخ خواهد داد.

به گزارش رصد ورزشی : در فضای مجازی شایعه شده است باشگاه استقلال در تلاش برای بازگردان مهدی قایدی ستاره سابق استقلال به ترکیب استقلال است و احتمالا این اتفاق در تعطیلات زمستانی برای استقلال رخ خواهد داد.

بازگشت مهدی قایدی به ترکیب تیم استقلال شاید با استقبال این تیم و سرمربی مواجه شود اما واقعیت این است که از سوی باشگاه هیچ صحبتی با مهدی قایدی نشده. از سویی این بازیکن به صورت قرضی راهی اتحاد کلبا شده و تا آخر فصل در این تیم ماندنی است. بر اساس قانون یک بازیکن در جریان فصل نمی‌تواند به دو تیم به عنوان بازیکن قرضی ملحق شود.

به‌واقع قانون این اجازه را نمی‌دهد که استقلال در تعطیلات زمستانی مهدی قایدی را در اختیار بگیرد. هر چند همان‌طور که گفته شد اصلا از سوی باشگاه استقلال و جواد نکونام صحبتی با مهدی قایدی نشده است.

باشگاه استقلال در ابتدای فصل برای حفظ مهدی قایدی و محمد محبی خیلی تلاش کرد اما قانونی وضع شد مبنی بر این‌که لژیونرها نمی‌توانند به عنوان بازیکن قرضی برای تیم‌های لیگ برتری بازی کنند و خرید قطعی این بازیکنان هزینه‌های زیادی برای استقلال به همراه می‌داشت که همین موجب شد تا آبی‌ها به بهانه رعایت سقف قرارداد قید جذب این دو بازیکن را بزنند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/369ely