پنج‌شنبه 03 اسفند 1402 - 22 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/04/10 00:05
کد خبر: 41701

سقوط چرخ و فلک شهربازی دالفک قزوین | تعداد مصدومین افزایش یافت

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان قزوین تعداد مصدومان سقوط چرخ و فلک در بوستان باراجین را ۱۱ نفر اعلام کرد.

رییس سازمان آتش نشانی و امور ایمنی شهرداری قزوین از سقوط چرخ و فلک بازیگاه کودک در مجموعه تفریحی دالفک قزوین(باراجین) خبر داد.

قدیر موسی خانی اظهار کرد: در جریان تماس تلفنی که ساعت ۲۲:۲۵ امشب با سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین صورت گرفت، خبر حادثه سقوط چرخ و فلک بازیگاه کودک در مجموعه تفریحی دالفک قزوین(باراجین) به ما اعلام شد.

وی افزود: به دنبال این تماس، تیم های آتش نشانی و امدادی سریعا خود را به محل حادثه رساندند و اقدامات لازم را انجام دادند.

رییس سازمان آتش نشانی و امور ایمنی شهرداری قزوین تصریح کرد: ۶ کودک و ۲ فرد بزرگسال در این حادثه آسیب دیدند که توسط اورژانس به مراکز درمانی اعزام شدند. لازم به ذکر است پیش از رسیدن تیم های آتش نشانی و امدادی نیز تعدادی از خانواده‌ها مصدومان خود را از محل حادثه خارج کرده بودند.

موسی خانی در پایان گفت: در حال حاضر وضعیت تحت کنترل است و نیروهای حاضر در صحنه مشغول بررسی دلایل وقوع این حادثه هستند.

منبع: فارس

به گفته اسماعیلی مصدومان حادثه توسط همکاران مرکز اورژانس پیش بیمارستانی مورد ارزیابی و معاینه قرار گرفتند؛ که این حادثه ۱۱ نفر مصدوم داشت.

رییس مرکز فوریت‌های پزشکی اضافه کرد: ۷ نفر از مصدومان با ۲ آمبولانس هلال احمر به بیمارستان رازی و ۳ نفر دیگر با آمبولانس اورژانس پایگاه رازی به بیمارستان شهید رجایی منتقل شدند.

اسماعیلی افزود: یک مصدوم هم شخصا خودش به بیمارستان مراجعه کرده بود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/366q9z