دوشنبه 07 اسفند 1402 - 26 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/03/16 00:18
ساپینتو | جانشین ساپینتو
کد خبر: 40569

مقصد جدید ساپینتو مشخص شد + جزییات

رسانه‌های یونانی خبر داده اند که پدرو مارتینز به زودی از الغرافه جدا می‌شود و ریکاردو ساپینتو جدی‌ترین گزینه جانشینی اوست.

 پس از گذشت سه روز از دربی پایتخت، همچنان وضعیت نیمکت استقلال نامشخص است. از گفته‌های مدیران باشگاه استقلال اینگونه به نظر می‌رسد که آن‌ها قصدی برای ادامه همکاری با ریکاردو ساپینتو ندارند، اما در سوی مقابل این سرمربی پرتغالی روز گذشته از تمایلش برای تمدید قرارداد خبر داد.

استقلالی‌ها منتظر برگزاری مجمع عمومی و تعیین تکلیف مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره هستند تا وضعیت نهایی نیمکت تیم نیز مشخص شود. حالا از یونان خبر می‌رسد که باشگاه الغرافه قطر خواستار جذب ریکاردو ساپینتو شده تا او را جایگزین پدرو مارتینز کند.

روزنامه گاتزتا یونان در خبری نوشت که ساپینتو در الغرافه جانشین مارتینز می‌شود. این روزنامه نوشته است که در قطر، ماندن سرمربی پرتغالی در جمع پلنگ‌ها را چندان قطعی نمی‌دانند و از هموطنش ریکاردو ساپینتو به عنوان جایگزین احتمالی او یاد می‌کنند.

گاتزتا نوشته که به نظر می‌رسد شایعات جدایی در اطراف پدرو مارتینز افزایش یافته است، جایی که او نوامبر گذشته راهی تیم قطری شد و فصل را در رتبه ششم به پایان رساند. براساس گزارشات قطری، از هموطن مارتینز یعنی ریکاردو ساپینتو به عنوان جایگزین احتمالی او یاد شده است.

گاتزتای یونان تنها رسانه‌ای نیست که به این موضوع پرداخته است. رسانه fosonline نیز با انتشار همین خبر نوشت که از رسانه‌های قطری اینگونه به گوش می‌رسد که کار سرمربی سابق المپیاکوس در الغرافه به پایان خود نزدیک شده و ساپینتو جانشین او خواهد شد.

وب سایت sportal هم نوشت وضعیت پدرو مارتینز در قطر مبهم است. او به در‌های خروج از الغرافه نزدیک شده است و کسب رتبه ششم و فرم ضعیف تیم در نیم فصل دوم، مدیران باشگاه را ناامید کرده است. او فصل را در قطر با سه شکست سنگین پیاپی به پایان رساند و باعث شد تا سران باشگاه را به سمت اتخاذ تصمیمات مهم سوق دهد.

براساس گزارشات منتشر شده از این کشور خاورمیانه ای، انتظار می‌رود که سرمربی سابق المپیاکوس از الغرافه جدا شده و هموطن او یعنی ریکاردو ساپینتو به عنوان جانشین او انتخاب شود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2xodmp