جمعه 29 تیر 1403 - 19 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/24 11:16
علی سامره | استقلال | سرپرست استقلال
کد خبر: 124642

این استقلالی به سیم آخر زد | سرپرست استقلال کفر پرسپولیسی ها را درآورد

علی سامره سرپرست تیم استقلال به صحبت‌های معاون باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش رصد ورزشی : سرپرست تیم فوتبال استقلال در دعوای پرسپولیس و استقلال شریک شد سر پرست استقلال با ادعای عجیبش کفر پرسپولیسی ها را در آورد نشستن روی صندلی سرپرستی تیم بزرگ و پرطرفدار استقلال و برطرف کردن مسائل و حواشی این تیم‌ها کاری بسیار سخت است. علی سامره که خودش از جنس فوتبال و کاملاً از نوع استقلالی‌اش هم هست خیلی خوب توانسته وظایفش را انجام دهد. سرپرست تیم فوتبال استقلال خوب می‌داند که در روزهای حساس لیگ نباید بیش از این به حواشی پرداخت.


حسین بادامکی معاون باشگاه پرسپولیس با انتقاد از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال روی آنتن زنده برنامه شبهای فوتبالی اعلام کرد: «چرا پرونده پرسپولیس و سپاهان سریعا بررسی شد و از دو تیم امتیاز کسر شد، اما با اینکه یک ماه است از باشگاه استقلال شکایت کردیم، پرونده این باشگاه بررسی نمی‌شود؟»

او به نوعی اعتقاد داشت قصور در رسیدگی به پرونده استقلال صورت گرفته است اما علی سامره سرپرست تیم استقلال در واکنش به اظهارات بادامکی می‌گوید: «فرافکنی را تمام کنید. دوباره نتیجه نگرفتید و اتفاقی داخل باشگاه‌تان افتاد و باز هم سراغ استقلال آمدید؟ چرا هر وقت نتیجه نمی‌گیرید یاد استقلال می‌افتید؟ این بازی نخ نما را تمام کنید. باشگاه استقلال قصد دارد در فضایی آرام و به دور از جنگ رسانه‌ای کار خود را کند ولی ظاهرا آقایان می‌خواهند آشوب داخلی خود را به سمت استقلال بکشند اما این بازی تکراری شده و اثری ندارد.»

او ادامه می‌دهد: «به اعتقاد بنده این اظهارات دیگر اتهام به استقلال نیست، بلکه توهین به فدراسیون فوتبال است. علنا می‌گویند فدراسیون و کمیته انضباطی در این زمینه کم کاری و قصور کرده‌اند. چرا نمی‌خواهید بپذیرید استقلال قانون را رعایت کرده؟ چون خودتان این کار را نکرده‌اید، به دیگران انگ می‌زنید؟ ببخشید استقلال مثل شما هوادار متمول نداشت که پول زیرمیزی بدهد. دروازه‌بان شما علنا در تلویزیون به این موضوع اعتراف کرد و گفت: مدیران به امید همین آدم که در خارج زندگی می‌کند، به پرسپولیس می‌آیند. اگر ما در استقلال از این کارها بلد بودیم که قرارداد هاشمی نسب و یوسو را ثبت می‌کردیم تا روی نیمکت بنشینند. بلانکو یک ماه در تهران بود اما به دلیل تمکین استقلال به قانون، نتوانستیم از او استفاده کنیم. اصلا اگر دور زدن سقف را بلد بودیم فصل پیش قایدی و محبی و سیلوا را حفظ می‌کردیم.

سامره در پایان گفت: «آقایان چرا ناراحتید که بازیکنان و سرمربی استقلال قرارداد خود را کم کرده‌اند؟ البته حق دارند. در تیمشان چیزهایی دیدند که از خودگذشتگی اعضای تیم ما برایشان عجیب است. اینجا لازم است یک بار دیگر از آقای نکونام و بازیکنان استقلال تشکر کنیم که قرارداد خود را کاهش دادند تا قانون را رعایت کنیم. دیروز هم آرش رضاوند قراردادش را کم کرد و مشغول مذاکره با چند بازیکن دیگر هستیم تا به زودی مشکل ثبتی‌های استقلال هم به پایان برسد.»


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2rp7pw