یک‌شنبه 12 آذر 1402 - 03 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1402/08/26 14:30
قلعه نویی | تیم ملی
کد خبر: 124766

اخبار ورزشی | استقبال امیر قلعه نویی از یک تیم ملی

تعداد بازی‌های یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران به به ۹۸ بازی رسید.

به گزارش رصد ورزشی :کریم انصاری فرد که از اردوی قبلی به تیم ملی دعوت می‌شود بازی با هنگ کنگ را از روی نیمکت شروع کرد. مهاجم شماره ۱۰ با سابقه تیم ملی که در دیدار مقابل قطر از دقیقه ۸۶ به میدان رفته بود این بار هم مقابل هنگ کنگ روی نیمکت نشسته بود و از دقیقه ۸۹ وارد زمین شد.

انصاری فرد که دو سال و نیم قبل در جریان بازی با این حریف آسیایی دو گل به ثمر رسانده بود فرصت زیادی برای عرض اندام پیدا نکرد و با در نظر گرفتن دقایق تلف شده در مجموع حدود پنج دقیقه در میدان حضور داشت. البته انصاری‌فرد موفق شد با همین حضور ۵ دقیقه‌ای تعداد بازی‌های‌ ملی خود را به ۹۸ برساند.

به نظر می‌رسد با فرمی که مهاجمانی مثل طارمی و آزمون دارند انصاری فرد کار بسیار سختی برای حضور در ترکیب تیم ملی خواهد داشت  هر چند به خاطر تجربیات بالای این بازیکن که دو بازی تا رسیدن به باشگاه صدتایی‌های تیم ملی فاصله دارد احتمالا انصاری فرد را در جام ملت‌های آسیا خواهیم دید تا با حضورش در موقع مقتضی وارد میدان شده و گره از کار خط حمله تیم ملی باز کند.

نکته بارز در مورد انصاری‌فرد اینکه با وجود نیمکت‌نشینی و حضور دقیقه نودی در میدان او مطیع دستور کادر فنی است و در پایان مسابقه هم با قلعه‌نویی دست داد تا نشان دهد با شرایط کنار آمده و وضعیت به وجود آمده را پذیرفته است تا الگوی خوبی برای بازیکنان جوان‌تر تیم ملی باشد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2rp7mm