سه‌شنبه 08 خرداد 1403 - 28 May 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/22 22:17
رپرتاژ آگهی/
کد خبر: 36718

اجرای یک راهکار نایاب منجی ثروتمند شدن من شد

شرط پیشرفت و ترقی در کسب ‌و کار این است که ابتدا خود را ارتقاء دهیم و دانش و مهارت ‌های جدیدی را به دست آوریم تا بتوانیم در این مسیر پیشروی رقبا شویم و به موفقیت بالایی دست یابیم. به این منظور من با تمرکز بر روی توانایی‌ ها و دانش خود توانستم مهارت ‌های جدیدی را کسب نمایم و در کسب ‌و کار خود در زمینه پیچ جوش آن‌ها را در کسب‌ و کارم اجرا کردم و به‌ سرعت پله‌ های ترقی را پیمودم و درآمد پولسازی را بدست آوردم.

پیچ جوش استیل

حداقل قیمت پیچ جوش استیل را در بازار 174 هزارتومان تا 197 هزار تومان تخمین می زنیم. فاکتوری که قیمت نهایی شده ی پیچ و مهره ها را تعیین می کند متریالی است که در ساخت آن ها بکار رفته است. در حالت کلی، پیچ هایی که از تیتانیوم تولید می شوند گران تر از انواع فولادی و استیل می باشند. کارشناسان ما با آشنایی کامل از نیاز بازار آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند. پاسخ به ۲ سوال درباره پیچ جوش به این شرح می باشد. ۱: پیچ جوش ها دارای چه مشخصات مهمی هستند؟ از مهم ترین مشخصات پیچ جوش استیل، سرعت زیاد آن است که زمان جوش آن به سه چهارم ثانیه می رسد. ۲: چه نوع پیچ جوشی از قدرت بالاتری برخوردار است؟ از نظر توانمدی و استحکام، گرید 316 بدلیل وجود ماده مولیبدنیم مولیبدنیت در آن از قدرت بیشتری برخوردار است.

 

پیچ جوش m3

پیچ جوش m3 برای قطعاتی به کار می روند که یک سر آنها مهره بسته می شود و گل پیچ مانند یک چوش غیر قابل استفاده و باز شدن است به این صورت که فقط از سمت رزوه پیچ می توان ان ها را باز و بسته کرد. اتصال این مدل پیج ها با دستگاه استادولد صورت می گیرد. پیچ و مهره جوشی در انواع استیل، فولادی و مسی تولید می شوند و در قطر ها و اندازه های مختلف در بازار موچود هستند. این محصولات در انواع صنایع مختلف مانند مخابرات ، الکترونیک ، خودرو ، تابلوسازی ، و …مورد استفاده قرار می گیرد.

 

صص

پیچ جوش ایران ترانس

پیچ جوش ایران ترانس یکی از بهترین دستگاه های پیچ جوش می باشد. دستگاه پیچ جوش یا دستگاه استادولدینگ یک روش شبیه به جوشکاری فلزی است که در آن یک گیره یا مهره مخصوص به شکل دیگری به فلز دیگر متصل می شود، معمولا یک فلز پایه یا پایه است. اتصال دهنده می تواند اشکال مختلف داشته باشد، اما معمولا تحت رشته، بدون پیاده روی و یا ضربه زده می شود. پیچ ها ممکن است به طور خودکار به جوشکاری میله متصل شوند. مهره های جوشکاری به طور کلی دارای یک فلنج با نوک های کوچک است که به شکل جوش ذوب می شوند. ستدس جوش در سیستم های جوشکاری گل میخ استفاده می شود. تولیدکنندگان اتصالات جوش را برای دو نوع اصلی جوشکاری گل میخاند: جوشکاری گلولهای خازنی و جوشکاری قوس جوشکاری.

ص

مطلب فوق رپرتاژ می باشد و سایت رصدورزشی هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2rbvk6