دوشنبه 04 تیر 1403 - 24 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/30 05:24
اخبار حوادث | اخبار حوادث ایران | اخبار حوادث تهران | اخبار حوادث البرز | اخبار حوادث کشور
کد خبر: 38842

اخبار حوادث | قاتل شهروند زاهدانی دستگیر شد

دستگیری عامل قتل مسلحانه شهروندی که در زاهدان به وقوع پیوسته بود و پس از گذشت دو ماه فرار، در شهرستان تربت جام صورت گرفت، از سوی فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان به اطلاع رسید.

اخبار حوادث به واقعیت‌هایی اشاره دارد که در جامعه به وقوع می‌پیوندند. اخبار حوادث ممکن است شامل جرایم، تصادفات، طوفان‌ها و سایر وقایع ناگوار باشد که برای مردم مهم هستند و ممکن است تأثیرات خود را بر زندگی‌ آن‌ها داشته باشند. هدف گزارش دهی از اخبار حوادث، اطلاع‌رسانی به مردم در خصوص وقایعی است که ممکن است بر زندگی آن‌ها تأثیر بگذارد و به آن‌ها کمک می‌کند تا از وضعیتی که در آن قرار دارند، آگاهی کسب کنند.

سردار دوستعلی جلیلیان، در تشریح این خبر اظهار داشت: در اواخر بهمن ماه سال گذشته طی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر قتل شهروندی در یکی از محلات شهرستان زاهدان، بلافاصله اکیپی مجرب از کارآگاهان پلیس با حضور در صحنه جرم، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در بررسی اولیه ماموران پلیس و طی تحقیقات میدانی در محل مشخص شد که یک نفر با در دست داشتن سلاح کلت اقدام به تیراندازی به طرف مقتول، کرده، که در پی این تیراندازی یک نفر به قتل رسید.

سردار جلیلیان بیان کرد: با توجه به متواری بودن قاتل، تلاش پلیس برای دستگیری او ادامه داشت تا اینکه تیم رسیدگی کننده به پرونده، چند روز قبل با اشراف اطلاعاتی خود سرنخ هایی از محل اختفاء متهم در شهرستان تربت جام به دست آوردند، در نهایت با تلاش پلیس مخفیگاه قاتل فراری شناسایی و متهم در عملیاتی ضربتی پس از 2 ماه فرار و زندگی مخفیانه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: متهم در بازجوئی های به عمل آمده به قتل با هدف انتقام جوئی در پی اختلافات قبلی اعتراف و پس از تشکیل تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2rblww