جمعه 24 فروردین 1403 - 12 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/12/16 13:45
قیمت طلا و سکه | پیش بینی قیمت طلا و سکه | قیمت طلا و سکه امروز
کد خبر: 37490

قیمت سکه و طلا با مخ خورد زمین | قیمت طلا و سکه ارزان شد

جزئیات قیمت طلا و سکه را در این صفحه بخوانید .

به گزارش رصدورزشی : قیمت طلا و سکه بسیار ارزان شد . در ادامه جزئیاتی از قیمت طلا و سکه را در این صفحه بخوانید . قیمت طلا و سکه حرف و حدیث های فروانی داشت تا اینکه به سراشیبی رسید . قیمت طلا و سکه در روز های گذشته کاهش قیمت شدیدی داشت . 

 رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران از ادامه روند کاهش قیمت‌ها در بازار سکه و طلا خبر داد و اعلام کرد نسبت به روز گذشته سکه ۲۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۷۱ هزار تومان ارزان شد.

ضمن اشاره به کاهش بیشتر قیمت‌ها در بازار سکه و طلای امروز (سه‌شنبه) اظهار کرد: بازار به ثبات خوبی رسیده و طی یک هفته جاری التهاب در بازار دیده نشده و قیمت‌ها کاهش نسبی خوبی داشته‌اند.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ادامه داد: بازار روال عادی خود را طی می‌کند و نه‌تنها التهاب در بازار وجود ندارد که تقاضا نیز کاهش یافته است. به نظر می‌رسد این ثبات تا پایان هفته نیز ادامه داشته باشد و نوسان‌ها نهایتا بین یک تا سه درصد کاهشی یا افزایشی باشد. 

قیمت طلا و سکه

وی در رابطه با تغییر قیمت‌ها نسبت به روز گذشته (دوشنبه) گفت: در بازار امروز نسبت به روز گذشته هم شاهد کاهش قیمت‌ها بوده‌ایم؛ هر مثقال طلای ۱۷ عیار ۳۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود ۷۱ هزار تومان کاهش قیمت داشته است. سکه تمام طرح جدید کاهش ۲۰۰ هزار تومانی، سکه طرح قدیم ۱۰۰ هزار تومانی،  نیم سکه، ربع سکه و سکه‌های گرمی نیز تغییرات محدودی نسبت به روز گذشته داشته اند. حباب سکه نیز همچنان در همان محدوده پنج میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است و تغییر چندانی نداشته است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام کرد: در بازار امروز (سه‌شنبه) هر قطعه سکه تمام طرح جدید ۲۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، سکه تمام طرح قدیم ۲۵ میلیون تومان، نیم سکه ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه‌های گرمی نیز شش میلیون تومان قیمت داشته است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2rbkbb