شنبه 05 اسفند 1402 - 24 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/03/26 03:32
ایران خودرو | قرعه کشی ایران خودرو
کد خبر: 41263

حراج بزرگ ایران خودرو ویژه عید قربان آغاز شد | فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو با نصف قیمت + لینک ثبت نام

عرضه خودرو سواری در بورس کالا آغاز شده است. گروه صنعتی ایران خودرو زمان عرضه تارا دستی در بورس را اعلام کرد.

ایران خودرو تنوع محصول دارد. ایران خودرو محصولاتش را حراج می کند. ایران خودرو خدمات پس از فروش دارد. ایران خودرو محصولاتش قیمت بالا دارد. برای اطلاع از فروش ویژه ایران خودرو مطلب زیر را بخوانید.

عرضه خودرو سواری در بورس کالا آغاز شده است. گروه صنعتی ایران خودرو زمان عرضه تارا دستی در بورس را اعلام کرد.

قرعه کشی محصولات ایران خودرو برای رفاه حال مشتریان، از اردیبهشت امسال آغاز شد. عرضه خودرو در بورس کالا پس از کشمکش‌های بسیار در نهایت در دولت سیزدهم با تلاش وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان بورس به نتیجه‌ای مثبت رسید و زمینه عرضه خودروهای سایپا، ایران خودرو و گروه بهمن در این بازار فراهم شد. قرعه کشی ایران خودرو در 2 دوره انجام شد و نتایج آن اعلام شد. مرحله جدید قرعه کشی ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر برگزار خواهد شد. قرعه‌کشی ایران خودرو به زودی آغاز خواهد شد. آخرین اخبار مرتبط با قرعه کشی جدید ایران خودرو را در سایت مشاهده کنید.

عرضه خودرو در بورس کالا پس از چندین ماه مجدد آغاز شده و ایران خودرو امروز ۲۲ خرداد زمان عرضه تارا دستی در بورس کالا مشخص کرد.

گروه صنعتی ایران خودرو، با عذرخواهی از مشتریان بابت تاخیر در تحویل خودروی تارا دستی فروش رفته در بورس زمان تحویل خودرو را اعلام کرد.

ایران خودرو درباره زمان تحویل تارا دستی اعلام کرد: تحویل خودرو به خریداران، از هفته آینده آغاز می‌شود و خودرو سواری مجدداً در بورس کالا عرضه می‌شود.

شرکت ایران خودرو در سال گذشته پنج هزار دستگاه خودروی تارا دستی با موعد تحویل سه ماهه در بورس کالا عرضه کرده بود که بخشی از این تعهدات با تاخیر مواجه شده‌اند و با تامین قطعات، تحویل خودرو به مشتریان در دستور کار قرار دارد، همچنین به زودی راهکار‌هایی برای تسریع در روند واگذاری خودرو اتخاذ شده که متعاقبا اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت./ تجارت نیوز

شرایط جدیدترین ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو ۱۴۰۲ اعلام شد. برای این دوره فراخوان تکمیل فرایند فروش فوق العاده خودرو ویژه، پژو ۲۰۷ مدل TU۳ با موعد تحویل سه ماهه منتشر شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ در ثبت نام ایران خودرو یکپارچه

همانطور که اشاره شد، در ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو ۱۴۰۲،  پژو ۲۰۷ مدل TU۳ عرضه شده است. مبلغ کارخانه ایران خودرو برای این خودرو ۳۲۳ میلیون و ۸۰۳ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است.

لینک ثبت نام ایران خودرو خرداد 1402

تکمیل مراحل ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی تنها از طریق مراجعه به سایت فروش اینترنتی یعنی آدرس  https://esale.ikco.ir/ انجام می شود  درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.

شرایط شرکت در ثبت نام جدید ایران خودرو

متقاضیان عادی که سال گذشته فرایند ثبت نام سامانه یکپارچه ویژه محصولات ایران خودرو را طی کردند و اسامی آن‌ها به عنوان بخش سوم اولویت تابستان ۱۴۰۲ برای دریافت خودروی پژو ۲۰۷ مدل TU۳ به گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام و توسط این شرکت برای آنها پیامک ارسال شده است می‌توانند در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو با موعد تحویل ۹۰ روزه شرکت کنند.

سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ است وتمامی پیامک ها از طریق شماره مذکور ارسال می شود.

مهلت واریز وجه فروش فوری ایران خودرو سامانه یکپارچه

طبق اطلاعیه ایران خودرو،  آخرین مهلت واریز وجه طرح فروش فوری ایران خودرو از طریق ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو روز یکشنبه ۲۸ خرداد ماه است. برای اینکار لازم است کل مبلغ خودرو پرداخت شود. دقت کنید پس از واریز، امکان تغییر خودرو وجود نخواهد داشت. گفتنی است واریز وجه از ۱۷ خردادماه اعلام شده است.

شرایط انصراف از ثبت نام ایران خودرو (پژو ۲۰۷ TU۳)

طبق شرایط انصراف از ثبت نام ایران خودرو، درصورت انصراف مشتری و همچنین در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز خریدار ( شرایط عمومی و اختصاصی) در هرمرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام پژو ۲۰۷ TU۳ متقاضی کان لم یکن تلقی می‌شود و وجه مشتری بدون سود انصراف حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز به شماره شبای معرفی شده، مسترد می‌شود و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نیست.

برای ثبت نام ایران خودرو باید؛ حداقل فاصله از آخرین خرید (تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه و سایر خودروسازان ۲۴ ماه است.

ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب برروی خودروهای سواری با کاربری شخصی) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (و دارای تاریخ اعتبار) الزامی است.

متقاضیانی که فاقد هر یک از شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در بخشنامه ( مثلا دارا بودن پلاک فعال انتظامی نصب شده برروی خودروهای سواری با کاربری شخصی) یا فاقد گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (عدم انقضای تاریخ اعتبار) و... باشند، درصورت اقدام به ثبت نام، ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام خودرو ایشان، به مدت ۳ سال از ثبت نام درتمامی طرح های فروش ایران خودرو محروم خواهند شد.

فهرست قیمت جدید محصولات ایران‌خودرو برای اجرا از ‌اول تیر 1402 منتشر شد.

به گزارش فارس با توجه به پیوست مصوبه جلسه 574 شورای رقابت مورخ 1402.3.16، با موضوع بررسی قیمت ناشی از تغییرات اجباری و اختیاری جدید، فهرست قیمت جدید محصولات این شرکت برای اجرا از اول تیرماه 1402 منتشر شد.

پس از گذشت این مرحله، متقاضیان به منظور انتخاب خودرو از سوم تا ۱۰ خرداد ماه مهلت داشتند که با مراجعه به سامانه ۵ اولویت خودرویی از محصولات عرضه شده توسط چهار شرکت سایپا، مدیران‌خودرو، کرمان‌موتور و فرداموتورز با قیمت کارخانه‌ای (مصوب شورای رقابت) را انتخاب کنند.

در ادامه در روز ۱۷ خرداد ماه اقدامات مربوط به پایش اطلاعات ثبت‌نام‌کنندگان حاضر در لیست نوبت‌دهی انجام شد و نهایتاً ۱۷ خرداد ماه قرعه‌کشی اولویت‌بندی با حضور دستگاه‌های نظارتی صورت گرفت.

پس از آن از روز ۱۸ خرداد ماه لغایت جمعه ۱۹ خرداد ماه، پایش‌ها انجام و سپس لیست نوبت‌دهی در اختیار خودروسازان قرار گرفت تا بر اساس برنامه تولید، ۲۴ خرداد ماه زمان تخصیص نهایی و در نهایت لیست اولویت مشتریان و نوبت تحویل خودروها مشخص شود.

در این ارتباط، مهدی تقدسی مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: روز ۲۴ خرداد ماه نتایج نوبت دهی اعلام خواهد شد؛ بعد از اعلام نتایج، بانک‌ها مکلفند ۱۰۰ میلیون تومان پول بلوکه شده متقاضیان خرید خودرو را آزاد کنند./

وی در مورد دور نخست نیز اظهار داشت: در دور نخست ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه فروش، خودروساز برای متقاضی پیامک تکمیل وجه ارسال کرده است، اما برخی متقاضیان اقدام به تکمیل وجه نکرده‌اند که این اقدام به منزله انصراف از خرید خودرو است.

تقدسی گفت: بر این اساس دو شرکت ایران خودرو و سایپا ۲۰ درصد ظرفیتشان و خودروسازان بخش خصوصی ۵۰ درصد ظرفیتشان خالی مانده است.

به گزارش مهر، با توجه به انصراف تعداد زیادی از متقاضیان خرید خودرو از دور نخست تحویل خودروها، به نظر می‌رسد وزارت صمت برای دور سوم ثبت نام در سامانه یکپارچه اقدامات لازم را انجام دهد./مهر

تکمیل مراحل ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی تنها از طریق مراجعه به سایت فروش اینترنتی یعنی آدرس  https://esale.ikco.ir/ انجام می شود  درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2ozovl