یک‌شنبه 06 اسفند 1402 - 25 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/04/23 02:58
شهره لرستانی | مصاحبه شهره لرستانی | تغییر جنسیت شهره لرستانی
کد خبر: 22963

ببینید | اولین مصاحبه شهره لرستانی بعد از عمل تغییر جنسیتش | درد و رنج شهره لرستانی از زبان خودش

شهره لرستانی بازیگر مطرح سینما بعد از عمل تغییر جنسیت خود مصاحبه ای کرده که با هم گوش می دهیم

شهره لرستانی بازیگر و کارگردان ایرانی است. شهره لرستانی از کودکی وارد عرصه هنر شده و فیلم های خاطره انگیزی را بازی و کارگردانی کرده است. شهره لرستانی به تازگی از ایران مهاجرت کرده و بعد از مدتی خبر از عمل تغییر جنسیت خود را داد و از اسم جدیدش رو نمایی کرد. به گفته ایشان 56 سال با اسمی زندگی کرده که مال ایشون نبوده و از حالا به بعد با اسن مازیار شناخته میشود. 

شهره لرستانی

او با انتشار پستی در این‌باره نوشت: «من، آهنگ‌هایی هستم که در تنهایی خود گوش می‌دهم ...من تمام اشک‌هایی هستم که سراسر زندگی، در خفا ریخته‌ام... دردهایی که کشیده‌ام... من، تمام تجربه‌های تلخ و شیرین، تمام اتفاق‌های زندگی... آنان که فقط بر من رفته است، هستم... من...، تمام انتخاب‌هایم،... در تمام لحظات زیسته‌ام در این کره خاکم... این منم، منی که عاقبت، تکه‌های زخم خورده وجودش، یکپارچه شد... حالا.. تکه‌های وجود من، تمام زندگی‌ام شوید... کنارم بمانید تا با هم پیر شویم... همراه باشید با پاهای خسته و دل شکسته‌ام... و صدایی، از اعماق کودکی، مرا بنام، خواند: ما، زیاریم و به یار برمی‌گردیم... مازیار.... اسامی را، خدا می‌فرستد

پی‌نوشت: بعد از سردرگمی‌های بسیار.... و تلاطمی از پس تلاطم... و.... انسان، در لحظه مرگ هم، امکان دوباره زاده شدن دارد... زهی توفیق

که زنده‌ام و رسالتم مرا زنده نگه داشته»

شهره لرستانی نام صفحه اینستاگرامش را به shohreh lorestani(mazyar) نیز تغییر داده و در استوریهای خود از دوستان و همکارانش برای تولد دوباره خود تشکر کرد.

مختصری درباره شهره (مازیار) لرستانی

مازیار لرستانی 31 خرداد 1345 در تهران متولد شد. او دارای مدرک کارشناسی ارشد فیلمنامه نویسی است و فعالیت هنری خود را از سال 1364 با تئاترهای دانشجویی آغاز کرد.

مازیار لرستانی علاوه بر بازیگری در زمینه نویسندگی و کارگردانی نیز فعالیت دارد که می توان به نویسندگی سریال هتل و فیلم ماموریت آقای شادی اشاره کرد.

این هنرمند در فیلم و سریال های بسیاری همچون دارا و ندار، سه پنج دو، قرارگاه مسکونی، حکایت های کمال، روزهای ابدی، کلاه پهلوی، اخراجیها، هزارپا، خجالت نکش، ایران برگر و ...نقش آفرینی کرده و سریال خوشنام آخرین مجموعه تلویزیونی او می باشد که نقش مادر هومن حاجی عبداللهی را ایفا می کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2oavkg