یک‌شنبه 31 تیر 1403 - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/27 16:33
استقلال | سر مربی استقلال
کد خبر: 124836

اخبار ورزشی | خودزنی سر مربی استقلال

تیم ملی در حالی مقابل هنگ کنگ به پیروزی رسید که هیچ‌کدام از ملی‌پوشان استقلال به میدان نرفتند.

به گزارش رصد ورزشی : ملی‌پوشان کشورمان پنجشنبه در ورزشگاه آزادی هنگ کنگ را با چهار گل شکست دادند تا استارت کارشان برای رسیدن به جام جهانی ۲۰۲۶ را با برتری زده باشند. این اتفاق البته در حالی به وقوع پیوست که از میان بازیکنان استقلالی دعوت شده به اردوی تیم ملی هیچکدام به بازی گرفته نشدند و این مسئله باعث تعجب هواداران و حتی به نوعی مربیان استقلال شد. اتفاقی که طی چند سال اخیر به صورت بسیار نادر شاهد وقوع آن بوده‌ایم و استقلالی‌ها به ویژه از وقتی که امیر قلعه‌نویی هدایت تیم ملی را بر عهده گرفت، اصلاً باور نمی‌کردند که روزی تیم ملی را در میدان ببینند اما هیچ کدام از ملی‌پوشان آنها حتی یک دقیقه هم فرصت حضور در میدان پیدا نکنند.

نیمکت نشینی به خاطر بیرانوند

اگرچه قبل از شروع مسابقه این شایعه مطرح بود که شاید حسین حسینی در بازی با هنگ کنگ فیکس شود و علیرضا بیرانوند مقابل ازبکستان به میدان خواهد رفت ولی سرمربی تیم ملی چنین کاری نکرد و ترجیح داد دروازه‌بان اول ایران در بازی با هنگ کنگ هم به زمین برود. همین تصمیم امیر قلعه‌نویی موجب شد کاپیتان استقلال مجال حضور در میدان را پیدا نکند.

مردان منتظر

اگرچه نیمکت نشینی حسین حسینی اتفاقی بود که اغلب استقلالی‌ها تصورش را می‌کردند و با وقوع آن شگفت زده نشدند ولی کمتر کسی تصور می‌کرد دو ملی پوش دیگر استقلال هم مجال حضور در میدان را به دست نیاورند. خیلی‌ها فکر می‌کردند روزبه چشمی فیکس بازی می‌کند و مهرداد محمدی هم در نیمه دوم به میدان خواهد رفت اما امیر قلعه‌نویی دقیقاً بر خلاف آنها رفتار کرد و این دو ملی پوش هم تا پایان مسابقه نتوانستند به میدان بروند تا سهم استقلال از پیروزی مقابل هنگ کنگ، صفر شود.

تغییر قاعده

همانطور که در روزهای گذشته نوشتیم و کاملاً هم محتمل به نظر می‌رسد، کادر فنی تیم ملی در مورد سنگربان اصلی برای قطر ۲۰۲۳ به تفاهم رسیده‌اند و علیرضا بیرانوند این وظیفه را بر عهده خواهد گرفت ولی به احتمال فراوان در جدال مقابل ازبکستان شرایط برای سایر ملی‌پوشان استقلال عوض خواهد شد و آنها به میدان فراخوانده می‌شوند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2lj7a6