پنج‌شنبه 09 آذر 1402 - 30 Nov 2023
تاریخ انتشار: 1400/11/14 14:03
نیوشا ضیغمی | الهام حمیدی | نفیسه روشن
کد خبر: 18912

نیوشا ضیغمی الهام حمیدی و نفیسه روشن در جشن خصوصی و لاکچری | عکس

نیوشا ضیغمی و الهام حمیدی در جشن خصوصی و لاکچری نفیسه روشن حضور داشتند .

نیوشا ضیغمی و نفیسه روشن به همراه الهام حمیدی در یک مراسم افتتاحیه حضور داشتند که عکس این سه سلبریتی فعال و پرحاشیه اینستاگرام همه جا وایرال شد . در ادامه عکس دیده نشده از این سه نفر را مشاهده می کنید . نیوشا ضیغمی و الهام حمیدی کم در اینستاگرام حاشیه ندارند و همواره در معرض جنجال و شایعات هستند . نفیسه روشن هم در اینستاگرام با پست و استوری های جنجالی حسابی سروصدا کرده است . 

نیوشا ضیغمی

نفیسه روشن بعد از جنجال طلاقش دوباره ازدواج کرده است و نیوشا ضیغمی و الهام حمیدی نیز متاهل هستند . آن ها در اینستاگرام درآمد زایی نیز می کنند . 

نیوشا ضیغمی

 الهام حمیدی در فیلم سینمایی خائن کشی در جشنواره فجر نیز حضور دارد و تصویری از او در این فیلم به سرعت وایرال شده است . نیوشا ضیغمی به تازگی در اینستاگرام فعال تر شده است و به کسب درآمد می پردازد . 

الهام حمیدی و نیوشا ضیغمی از دوستان نزدیک بهاره رهنما هستند که در سفر های مختلف نیز همراه هم بوده اند . نیوشا ضیغمی همسرش آرش پولادخان تاجر نقره می باشد . او زندگی لاکچری ای دارد و چند وقت گذشته در مورد بیزینس نیز صحبت هایی کرد که حسابی جنجالی شد . 

نفیسه روشن در روز های گذشته چند استوری از فرد خاصی در اینستاگرام منتشر کرد و در شهر بابل او را متهم کرد و حرف های زشتی به او زد او نیز همسرش خلبان است و جزو سلبریتی های پولدار به حساب می آید . نفیسه روشن در هفته گذشته به کنسرت آرون افشار رفت و حسابی از صدای او و خانواده اش تعریف کرد . 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2l58e7