چهارشنبه 03 مرداد 1403 - 24 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1401/07/18 00:43
الهام حمیدی | ازدواج الهام حمیدی | همسر الهام حمیدی
کد خبر: 28529

ضجه و شیون الهام حمیدی بر مزار پسر نسرین مقانلو | الهام حمیدی از خود بیخود شد

عکس منتشر شده از حال بده الهام حمیدی سر مزار پسر نسرین مقانلو که مورد توجه کاربران قرار گرفته است

الهام حمیدی بازیگر مطرح و سرشناس کشورمان است. الهام حمیدی در تاریخ 8 آذر ماه 1356 در یک خانواده 5 نفره متولد شده است. الهام حمیدی قبل شروع دوران بازیگری و به شهرت رسیدنش یک مرتبه ازدواج کرده است که این زندگی دوام زیادی نداشته. ایشان در حال حاظر با آقای غلیرضا صادقی ازدواج کرده است و یک فرزند دختر و یک پسر حاصل ازدواج خانوم الهام حمیدی می باشد.

الهام حمیدی

بیوگرافی کامل الهام حمیدی

نام : الهام حمیدی

زمینه فعالیت : بازیگر

متولد : 8 آذر 1356 تهران

زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون

محل زندگی : تهران

شروع فعالیت : 1380 تاکنون

همسرها : علیرضا صادقی(همسر دوم)

قد : 166 سانتیمتر

فرزندان : الوین صادقی و یک دختر

الهام حمیدی متولد 8 آذر 1356 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است

تحصیلات و خانواده

فارغ التحصیل لیسانس رشته حسابداری از دانشگاه آزاد رودهن است.

من حسابداری را دوست نداشتم حتی می توانم بگویم از آن متنفر بودم؛ اما به اجبار حسابداری خواندم. بعد از حسابداری کلاس های آزاد بازیگری رفتم و در مسیر بازیگری کارم را ادامه دادم.

حمیدی علاوه بر بازیگری مدتی طراحی مزون لباس داشت و دوبار نیز تابحال ازدواج کرده است.

وی یک ترم به کلاسهای بازیگری رفته است و همان کلاسها بود که برای بازی در «آوایی در گلستان» رامین لباسچی انتخاب شد.او دو برادر کوچکتر از خود دارد.

ازدواج اول و طلاق

خانوم الهام حمیدی اولین بار در سال 1376 در سن 20 سالگی قبل از ورود به عرصه بازیگری ازدواج کرد ، اما این رابطه دوان چندانی نداشت و خیلی زود به طلاق ختم شد.

الهام حمیدی

ازدواج دوم با علیرضا صادقی

بار دوم بعد از نزدیک به 21 سال مجردی در 13 بهمن 97 خبر ازدواج مجدد خود را منتشر کرد نام همسر او علیرضا صادقی می باشد.

نحوه آشنایی و ازدواج

من خودم از فاز ازدواج بیرون آمده بودم. تا اینکه من و همسرم جایی همدیگر را دیدیم و آشنا شدیم. بعد از مدتی همسرم از من خواستگاری کرد و از او خواستم که مدتی باهم آشنا شویم و خانواده ها در جریان باشد. بعد هم با هم ازدواج کردیم.شغل شوهرم آزاد است و در حوزه آلومینیوم کار می کند.

فرزندان

خانم حمیدی در 14 خرداد 1399 خبر به دنیا آمد فرزند پسرش بنام الوین را رسانه ای کرد که نام خاص این پسر برای طرفداران ایشان جالب بود.

فرزند دوم ایشان یک دختر روز 22 مهر 1400 چشم به جهان گشود!

الهام حمیدی

آغاز فعالیت

از سال 78 کار هنری را آغاز کردم. پدرم بازنشسته و مادرم خانه دار است. من در خانواده ای رشد یافتم که مهر و محبت در آن موج می زد.

خاطرات زیر تیغ

زیر تیغ یک اتفاق معجزه وار برای من بود؛ زمانی که من وارد بازیگری شدم ، به خیلی چیز ها فکر می کردم و انرژی می گرفتم. همیشه می گویند که انرژی مثبت بدهید ، آن را دریافت می کنید. من آن سال ها وقتی از بازیگر مورد علاقه مرد و زن از من می پرسیدند ، همیشه از آقای پرستویی و خانم معتمدآریا اسم می آوردم. زمانی که سریال زیر تیغ کلید خورد و من نقش دختر آن ها را بازی کردم ، باورم نمی شد. ما هفت ماه کنار هم زندگی کردیم و من در پشت صحنه زیر تیغ خیلی چیز ها یاد گرفتم.

کدبانو و آشپز

بسیار کدبانو و خانه دار است.آشپزیاش بسیار خوب است و سعی میکند هر کاری که انجام میدهد به نحو احسن باشد.

الهام حمیدی

خیلی دور خیلی نزدیک

این فیلم اولین کار سینمایی من بود. این پروژه هم برای من مثل دانشگاه بود. من در آن فیلم باید با لهجه صحبت می کردم و حتی حق نداشتم در پشت صحنه عادی صحبت کنم. من و منشی صحنه هم اتاق بودیم و او می گفت تا صبح در خواب حرف می زنی. فکر می کرد من با موبایل صحبت می کنم. خیلی استرس داشتم که لهجه درست باشد و تمام دیالوگ ها را در خواب و بیداری با لهجه می گفتم.

در سال 1384 برای بازی در فیلم سینمایی «خیلی دور خیلی نزدیک» ، موفق به کسب تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن ، از جشن خانه سینما گردید.

فعالیتهای هنری

از مجموعه های تلوزیونی که حمیدی در آنها به ایفای نقش پرداخته است؛ می توان از «مسافری از هند» ، «زیر تیغ» ، «آخرین دعوت» «شوق پرواز» و «یوسف پیامبر» نام برد.

او همچنین بازی در فیلم هایی نظیر «بچه های ابدی» ، «ملک سلیمان» و «گهواره ای برای مادر» را در کارنامه هنری خویش دارد.

الهام حمیدی

توجه به زیبایی

آراستگی و مراقبت از خود را جزء باید های زندگی ام می دانم.

برایم مهم نیست لباسم حتی گرانقیمت نباشد اما مهم است که لباس خاص و مناسبی بپوشم چهره سرمایه یک بازیگر است و مرد و زن هم ندارد و برای حفظ این سرمایه باید تلاش کرد.

مخالف عمل زیبایی هستم

من مخالف عمل های زیبایی هستم چون چهره طبیعی را دوست دارم اما کارهای مراقبتی را انجام می دهم و از کرم ها و لوسیون ها برای حفظ شادابی و رطوبت پوست استفاده می کنم.

مظلوم تر شدم!

مظلوم بودم ، مظلوم تر شدم؛ حتی دیگر اصلا لجباز نیستم! از زمانی که ازدواج کردم ، روحیه ام تغییر کرد. خودم هم گاهی تعجب می کنم که آیا من همان الهام هستم؟! من خیلی لجباز بودم ولی الان خنثی هستم. شاید یکی از دلایلش این است که وقتی عشق زندگی ات را پیدا می کنی ، دیگر خیلی چیزها معنی ندارد و بیشتر آرامش در زندگی را طلب می کنی.

الهام حمیدی

رقـابـت

حس رقابت در هر کاری و هر شغلی وجود دارد ، اما من چنین خصلتی نداشتم و در مقابل من هم کسی از بازیگران چنین برخوردی نداشت که برای مثال زیر پایم را خالی کند. زمانی هم که با بزرگان سینمای ایران همبازی بودم ، آنان هم چنین برخوردی با من داشتند ، مثل سریال «زیر تیغ» ، من 7 ماه در آن مجموعه ، نقش دختر پرستویی و معتمد آریا را بازی کردم و خیلی با آنان خو گرفتم… فضای دوستانه زیر تیغ ، به شکلی بود که زمان پایان فیلمبرداری همه ناراحت بودند.

سوپر استار

بازیگران سوپر استار از دیدگاه او نیکی کریمی ، محمد رضا گلزار و بهرام رادان است و به بازی گوهر خیراندیش و فاطمه معتمدآریا علاقه فراوانی دارد.رابطه اش با مطبوعات بد نیست.

الهام حمیدی و نقشهایش

منتقدان این نکته را مطرح می کنند که چرا تنها در نقش های مثبت بازی می کنم ، اما من معتقدم که بازیگر بنا بر روحیات خود ، نقش هایش را انتخاب می کند ، مثلا من نقش های صددرصد منفی و منفور را دوست ندارم.

الهام حمیدی

سریال یوسف(ع)

اولین بار که وارد دکور عظیم سریال شدم ، خیلی برایم خوشایند و جذاب بود! دکور سریال بسیار عظیم بود ، همین طور نوع پوشش و گریم… چون من وسط کار به پروژه پیوستم از همان زمان برایم مشخص بود که این سریال برای بیننده هم جذاب خواهم بود.

الهام حمیدی و عکس العمل مردم

من از عکس العمل مردم همیشه لذت می برم. مردم به بازیگران توجه زیادی نشان می دهند و این ، از لطف شان است. البته بعضی مواقع هم هست که مثلا در رستوران نشسته ای و در حال غذا خوردن هستی و می بینی همه به شما توجه می کنند ، شاید آن لحظه کمی اذیت شوی ، اما این ، از توجه و لطف مردم است که همیشه از ما حمایت می کنند و با محبت رفتار می کنند.

همین رفتارهای مردم مشخص می کند که آنان مرا به عنوان یک بازیگر پذیرفته اند که اگر غیر از این باشد و شما رفتار خودخواهانه ای از خودتان نشان بدهید ، به طور اطمینان مردم شما را پس می زنند.

الهام حمیدی

حواشی زندگی الهام حمیدی

لازم به ذکر است الهام حمیدی بازیگر کشورمان که برای اکران فیلم “ما همه گناهکاریم” به برلین سفر کرده بود و عکس از خودش را منتشر کرده بود. نوع پوشش و لباس الهام حمیدی با اعتراض و عده از کاربران فضای مجازی همراه شده و این بازیگر 39 ساله به این موضوع واکنش نشان داد و گفت :

هرجور که راحت باشم لباس می پوشم!

او همچنین در پست اینستاگرام خود در رابطه با پوشش خود در آلمان نوشت :

سلام واقعا شرمنده ام از آن دسته دوستانی که همیشه و همه جا انسان و با فرهنگ و با شعورن اما وای از اون عده قلیلی که اخیرا تو اینستا من خوابیدن و نمیدونم از کجا اومدن و مدام در حال گیر دادن و انتقاد اظهار نظر های عجیب اند گاهی گشت ارشاد میشند و به حجاب و ارایش من گیر میدن گاهی طراح و کارشناس مد و لباس و گاهی دکتر تغذیه و چاقی و لاغری و زیبایی

مرسی از نظرات سازنده و مفید اما وقتی میری صفحات این دوستان و نگاه می کنی، فیک و عجیب و غریبند خلاصه من هر جور که تشخیص بدم و راحت باشم ارایش می کنم و لباس می پوشم و همیشه سعی کردم به اندازه قلب و اعتقاداتم و به شان شما و ایران عزیز احترام گذاشته و خیلی چیزها را رعایت کنم دوستداران واقعی خودمو که در هر جای ایران و دنیا هستند و دوست دارم و قابل احترامند ، این فقط یه جواب برای این دوستان بی هویت بود و امیدوارم این فرهنگ زشت در دنیای مجازی که هر وقت من و همکارام عکس میزاریم فوری کلی از اینا ( چاق شدی ، بی ریخت ، عقده ای ، فکر کردی کی هستی ، بد حجاب ، چقدر آرایش کردی ؟ چرا پیر شدی ؟ چه بد تیپ ، لباست اصلانم خوشگل نیست ، کی ازدواج میکنی ، ترشیده ، زشت ، دهاتی و عقده ای ، قد کوتاه ، و ….. ) و کلی نظرات پر مهر دیگه می نویسید تموم بشه و خجالت بکشید و به شخصیت و مسایل شخصی آدم ها یاد بگیرید احترام بزارید.

ارتباط با خانواده دایی

آشنایی و ارتباطی با آقای علی دایی و همسر ایشان دارم و فکر می کنم همسر علی دایی همان طور که نام دایی بزرگ است ، لیاقت این نام بزرگ را دارد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2axyrk