شنبه 05 اسفند 1402 - 24 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/09/21 15:24
سحر قریشی | همسر سحر قریشی | ثروت سحر قریشی
کد خبر: 33729

همه تتوهای سحر قریشی کولاک کرد | سحر قریشی خودش را مضحکه خاص و عام کرد

سحر قریشی با انتشار یک عکس به سوژه خبرنگاران و کاربران تبدیل شد .

سحر قریشی بازیگر سابق و جوان سینما و تلوزیون بوده است که پس از مدتی حاشیه و جنجال های مختلف و ساختگی در اینستاگرام از ایران رفت به ترکیه و در آن جا مدتی با تتلو زندگی کرد . سحر قریشی بعد از حواشی و جنجال های فراوان که حواشی زیادی داشت و عده زیادی به فالوور های این دو نفر پیوستند که در نوع خود روشی برای درآمدزایی بوده است . در ادامه عکس دیده نشده از تتو های سحر قریشی را می بینید . 

سحر قریشی

بیوگرافی و اخبار سحر قریشی

سحر قریشی از بازیگران مطرحی است که در سن 17 سالگی یکبار ازدواج و سریعا جدا شد و چند سال پیش در مصاحبه ای خبر محرمیتش با امید علومی (خواننده) را رسانه ای کرد و بعد منکر این خبر شد.

سحر قریشی یکی از سلبریتی هاییست که در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد و خودش هم در فضای مجازی حواشی زیادی درست می کند و نمی تواند آرام بگیرد.

سحر قریشی

ماجرای ازدواج اول سحر قریشی

سحر قریشی که متولد سال 1366 می باشد در سن 17 سالگی و در عین ناپختگی با مهدی اخوان ذاکر ازدواج کرد.او تا آن لحظه به هیچ مشهوریتی نرسیده بود.خبرهای زیادی بعد از اتمام سریال دلنوازان در جامعه هنری با عنوان جدایی سحر قریشی از همسرش پیچید.

این سلبریتی جذاب بعد از مشهوریتی که در سریال دلنوازان به دست آورد از همسرش جدا شد و همسرش هم دلیل این طلاق را دست یافتن او به شهرت  می دانست.اما شوهرش هم بیکار نماند و بعد از جدایی دست به افشاگری هایی علیه او زد و مدرک تحصیلی دیپلم سحر قریشی را زیر سوال برد.حواشی این بازیگر هر روز بیشتر از پیش میشد و کسی نمی دانست که این شایعاتی که همسرش درباره او مطرح می کند تا چه حد درست است.

سحر قریشی

خبر جنجالی صیغه محرمیت با امید علومی

سحر قریشی چند سال بعد در برنامه رضا رشید پور خبر محرمیتش با امید علومی را رسانه ای کرد.

سحر قریشی به وضوح درباره محرمیتش با امید علومی گفت: من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان در مرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

سحر قریشی در سال 93 در فیلم دریاکنار با امید علومی هم بازی و آشنا شده بود.

 

پایان رابطه پرحاشیه

این رابطه جنجالی بیشتر از جند ماه طول نکشید و دیگر هیچ کسی سحر قریشی را در کنار امید علومی ندید.

مدتی بعد سحر قریشی در مصاحبه جدیدش اعلام کرد که مجرد است و منکر رابطه محرمیتش با امید علومی شد.

 

ارتباط پر حرف و حدیث با مهدی طارمی

آبان ماه 96 خبر ازدواج این خانم بازیگر با مهدی طارمی پخش شد که این خبر سریعا توسط برادر سحر قریشی تکذیب شد.

اما فیلم لو رفته این دو نفر در قطر بازار شایعات را داغ کرد تا اینکه مهدی طارمی مدتی بعد از ارتباطش با سحر قریشی و عکس های جنجالی شفاف سازی کرد.

مهدی طارمی گفت این یک ارتباط دوستانه بوده که بعد از چند ماه کلا به پایان رسیده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2ax8gl