جمعه 25 خرداد 1403 - 14 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/24 08:34
حقوق بازنشستگان | عیدی بازنشستگان | مبلغ حقوق بازنشستگان
کد خبر: 38477

رقم حقوق بازنشستگان در سال جدید افزایش نداشت ! | مبلغ حقوق بازنشستگان در سال جدید

جزئیاتی از رقم حقوق بازنشستگان را در ادامه مطلب بخوانید

به گزارش رصدورزشی : رقم حقوق بازنشستگان سوالات زیادی برای بازنشستگان ایجاد کرده است در ادامه جزئیاتی از رقم حقوق بازنشستگان را می خوانید . رقم حقوق بازنشستگان در سال جدید چقدر شده است ؟

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی دلایل عدم پرداخت حقوق بازنشستگان بر اساس مصوبه جدید شورای عالی کار را اعلام کرد.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران دلایل عدم پرداخت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بر اساس رقم جدید در فروردین‌ماه را تشریح کرد.

علی دهقان کیا، با اشاره به پرداخت حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: طبق روال گذشته حقوق بازنشستگان از بیستم هر ماه بر اساس حروف الفباء آغاز می‌‌شود و تا پایان هر ماه ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: نخستین حقوق بازنشستگان این سازمان در سال جاری از بیستم فروردین‌ماه آغاز شده است و این روند تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت.

دهقان‌کیا در پاسخ به این پرسش که آیا حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در فروردین‌ماه افزایش یافته است یا خیر، گفت: بازنشستگان در فروردین‌ماه، همانند سال گذشته حقوق خود را دریافت کردند.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران در خصوص چرایی عدم پرداخت حقوق بازنشستگان بر اساس مصوبه جدید شورای عالی کار ادامه داد: باید ابلاغ حقوق جدید بازنشستگان توسط دولت و سپس مدیرعامل سازمان صادر شود و با توجه به اینکه تا پانزدهم‌ماه جاری همه جا تعطیل بود و تکلیف بازنشستگان سایر سطوح مشخص نبود به همین جهت سازمان تامین اجتماعی احکام حقوقی جدید بازنشستگان را صادر نکرده است و حقوق بازنشستگان بر اساس رقم سال گذشته پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: در اردیبهشت‌ماه، حقوق بازنشستگان بر اساس مصوبه جدید شورای عالی کار به بازنشستگان پرداخت خواهد شد به‌طوری که حقوق بازنشستگان حداقل‌بگیران 27 درصد و سایر سطوح 21 درصد به اضافه 250 تومان در سال جاری افزایش پیدا خواهد کرد و این افزایش از اول فروردین‌ماه خواهد بود به‌طوری که مابه‌التفاوت حقوق فروردین‌ماه بازنشستگان نیز در اردیبهشت‌ماه پرداخت می‌شود.

دهقان‌کیا گفت: احکام جدید حقوق بازنشستگان در اردیبهشت‌ماه صادر خواهد شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2ax7nv