شنبه 05 خرداد 1403 - 25 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/22 08:44
کد خبر: 38329

اتفاق زشت در تیم ملی فوتسال زنان ایران | عصبانیت بانوان از این رفتار زشت

بانوی ملی‌پوش فوتسال درباره درخواست فدراسیون فوتبال پس از برگزاری تورنمنت کافا صحبت کرده و گفت: "فدراسیون فوتبال خواستار بازگرداندن لباس‌ها، کوله‌پشتی و چمدان‌های ما شد. احتمالاً لباس‌ها اجاره‌ای بوده اند."

به گزارش رصد ورزشی: مهسا کمالی در مورد اتفاقات پس از قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان در تورنمنت کافا، اظهار داشت: "پس از بازگشت ما از تورنمنت کافا در بهمن سال گذشته، فدراسیون فوتبال ایران تمامی لباس‌ها، کوله‌پشتی و چمدان‌های تمامی اعضای تیم ملی فوتسال بانوان را پس گرفت."

وی افزود: نمی‌دانم لباس‌ها اجاره‌ای است یا خیر؛ اما این حرکت زشت بود. فدراسیون فوتبال حتی پس از دیدار با روسیه در بازی‌های بین‌المللی نوروزگاه نیز از بازیکنان خواست تا لباس تیم ملی را به آن‌ها بازگردانند.

ملی‌پوش فوتسال بانوان عنوان کرد: شاید آن بازیکنان دوست داشتند تا لباسی که در مسابقات با آن بازی کردند، نگه دارند. فدراسیون به ما پول توجیبی داد، اما گفت که باید این لباس‌ها را برگردانیم. بالاخره بیشتر بازیکنان تیم جوان بودند و شاید دیگر به تیم ملی دعوت نشوند و آرزو داشتند تا آن لباسی که در کافا یا دیدار برابر روسیه با آن بازی می‌کردند را به عنوان یادگاری داشته باشند.

 

کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2ax7gy