شنبه 05 خرداد 1403 - 25 May 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/25 04:40
اخبار حوادث | اخبار حوادث ایران | اخبار حوادث تهران | اخبار حوادث البرز | اخبار حوادث کشور
کد خبر: 36877

اخبار حوادث | ۴ نفر در تهران منفجر شدند + جزئیات این حادثه دردناک

صبح امروز ساختمانی در پارک وی با انفجار شدید مواجه شد و گفته می‌شود تاکنون ۴ نفر در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند.

اخبار حوادث ایران و استان های کشورمان را در رصدورزشی دنیال کنید. اخبار حوادث قتل ، حوادث طبیعی ، دزدی و...در تازه های اخبار حوادث امروز بر اثر انفجار یک کپسول گاز در ساختمانی در پارک‌وی تهران، ۴ نفر از افرادی که در این ساختمان حضور داشتند، جان خود را از دست داشتند. گفته شده این ساختمان نیمه‌کاره بوده که در این خبر به آن پرداختیم.

صبح امروز بر اثر انفجار یک کپسول گاز در یک ساختمان نیمه‌کاره در پارک‌وی تهران، ۴ نفر از افرادی که در این ساختمان حضور داشتند، جان خود را از دست دادند.

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران در مورد حادثه امروز اظهار کرد: ساعت ۷:۳۸ دقیقه صبح امروز در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵، یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان در حال ساخت در خیابان ولیعصر بالاتر از چهارراه پارک وی اعلام شد که ۳ ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند و در مدت زمان کمتر از سه دقیقه به محل حادثه می رسند و مشاهده می کنند که یک پروژه ساختمانی که حدود سه طبقه از اسکلت آن دیده می شود و ۵ طبقه هم زیر زمین بود، دچار حریق شده است.

وی بیان کرد: حادثه در طبقه منفی دو که محل اسکان کارگران بود، رخ داده بود. سقف اتاق ها با یونولیت، نایلون و موکت که قابل اشتعال هستند، پوشیده شده بود و در محل آتش سوزی دو سیلندر گاز وجود داشت که از آنها استفاده می کردند. در محلی که دچار آتش سوزی شده بود، از وسایل برقی و گازی به عنوان وسیله طبخ و گرمایشی استفاده می کردند.

ملکی بیان کرد: حدود ۱۱ نفر در محل آتش سوزی حضور داشتند که در لحظات اولیه، چند نفری که دچار آتش سوزی شدید شده بودند، از محل خارج شده بودند و همکاران ما همزمان با اطفا حریق تلاش کردند که دسترسی پیدا کنند و باقی افراد را هم از محل آتش سوزی خارج کنند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران افزود: عملیات اطفا حریق و جست‌وجو همزمان آغاز شد و زمانی که به ۴ نفر رسیدند با وضعیت کاملا سوخته هر چهار نفر روبه‌رو شدند و با تایید عوامل اورژانس به علت سوختگی، جان خود را از دست داده بودند. آتش سوزی خیلی سریع خاموش و از گسترش آن جلوگیری شد و همچنین نفرات مصدوم تحویل عوامل اورژانس شدند؛ محل حادثه تحویل عوامل انتظامی و قضایی شد و کارشناس سازمان آتش نشانی در محل حضور دارد و مشغول بررسی است. احتمالا آتش سوزی ناشی از سیلندرهای گاز، اجاق خوراک پزی و وسایل گرمایشی برقی باشد، اما کارشناسان مشغول بررسی های بیشتر هستند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2ax56g