یک‌شنبه 24 تیر 1403 - 14 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/30 03:03
پرسپولیس | یحیی گل محمدی
کد خبر: 125029

خیال یحیی گل محمدی پیش از دیدار با النصر راحت شد | خبر خوش برای پرسپولیس رسید

باشگاه پرسپولیس برای هر سه بازیکن ملی پوش خود ویزا گرفت.

به گزارش رصد ورزشی :پرسپولیس باید به مصاف النصر صدرنشین گروه برود پرسپولیس امیدوار است النصر را شکست دهد اوضاع در النصر قبل از بازی با پرسپولیس به خوبی پیش نمی رود  باشگاه پرسپولیس برای هر سه بازیکن ملی پوش خود ویزا گرفت.

تیم ملی فوتبال ایران که پس از پیروزی در دیدار با تیم ملی هنگ کنگ، باید فردا در ورزشگاه ملی تاشکند به مصاف ازبکستان برود، قرار است پس از پایان این بازی به تهران برگردد.

طبق اعلام فدراسیون فوتبال، ملی پوشان پس از پایان دیدار مقابل ازبکستان با پرواز اختصاصی به کشورمان باز می‌گردند و سه بازیکن ملی پوش پرسپولیس نیز احتمالا از روز پنجشنبه دوم آذر ماه با حضور در محل برگزاری تمرین و معرفی خود به یحیی گل محمدی، آماده سفر به ریاض خواهند شد.

گفتنی است ویزای هر سه بازیکن ملی پوش پرسپولیس آماده بوده و هیچکدام مشکلی برای همراهی کاروان تیم برای سفر به ریاض ندارند چرا که مدیران پرسپولیس از پیش تر و قبل از سفر تیم ملی به ازبکستان کارهای اداری برای صدور روادید کنعانی زادگان، ترابی و بیرانوند را انجام داده اند.

از این رو خلاف شایعاتی که اخیرا در برخی رسانه ها منتشر شده، هیچکدام از سه بازیکن ملی پوش پرسپولیس برای سفر به ریاض و کشور عربستان مشکلی نخواهند داشت.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2alyyg