سه‌شنبه 08 خرداد 1403 - 28 May 2024
تاریخ انتشار: 1401/05/03 08:10
منطقه آزاد انزلی/
کد خبر: 23826

دیدار معاون آموزشی سازمان فنی و حرفه ای کشور با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی

دکتر محمد رضا شاه پسند معاون آموزشی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور با دکتر عیسی فرهادی رییس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان دیدار و گفت و گو کرد.

دکتر محمد رضا شاه پسند معاون آموزشی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور با دکتر عیسی فرهادی رییس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان دیدار و گفت و گو کرد.

افزایش همکاری های دو جانبه در مسیر توسعه کیفی نیروهای انسانی منطقه و استان به ویژه ارتقاء سطح آموزش های تخصصی و اختصاصی در این منطقه، برگزاری دوره های مهارت آموزی به‌منظور پرورش نیروی کار متخصص و تأمین منابع انسانی با توجه به نیازمندی های متغیر و رو به رشد و متنوع واحدهای تولیدی و خدماتی منطقه آزاد انزلی از مباحث مطرح شده در این نشست بود.

سازمان منطقه آزاد انزلی ظرف سالهای اخیر با انعقاد دو تفاهم نامه همکاری با سازمان فنی و حرفه ای کشور، راهبرد توانمند سازی نیروی انسانی و ارتقای کمی و به ویژه کیفی افراد جویای کار و مشغول به کار در واحدهای تولیدی، صنعتی و حوزه های مختلف خدماتی منطقه را در دستور کار قرار داده و در این میان اولویت با ساکنین روستاهای منطقه و افراد مشغول به کارهای در بخش خصوصی این منطقه بوده است.

گقتنی است تا کنون ده ها ساعت برنامه آموزشی در رشته های جوشکاری، برق، تعمیرات تلفن همراه، رایانه، امور مالی و بازرگانی و صنایع پوشاک در مرکز آموزش های فنی و حرفه‌ای شهرک صنعتی شماره یک منطقه آزاد انزلی با همکاری اداره کل مربوطه در راستای اجرای تفاهم نامه های فوق برگزار شده است.

 

مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/27q8kn