چهارشنبه 09 اسفند 1402 - 28 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/02 09:26
سردار آزمون| رم ایتالیا
کد خبر: 123250

خبر خوش درباره سردار آزمون | منتظر غوغای سردار آزمون مقابل اینتر باشید

ستاره ایرانی رم شرایط بازی در دیدار تیمش در سری آ مقابل اینتر میلان را دارد.

وقتی سردار آزمون ستاره فوتبال ایران بوندسلیگا را به مقصد سری آ ترک کرد، در شرایط مطلوب خود نبود. سردار آزمون بعد از درخشش در لیگ روسیه و قهرمانی و آقای گلی با زنیت، برای تجربه چالشی جدید راهی بوندسلیگا شد. لورکوزن جایی است که ما ایرانی‌ها و سردار آزمون از آن خاطره خوبی نداریم. استعدادهای بزرگی چون پاشازاده یا داریوش یزدانی در این باشگاه ناکام بودند و خیلی امید داشتیم که سردار آزمون بتواند این طلسم را بشکند اما حاشیه‌های به جا مانده در روسیه و اتفاقات زندگی شخصی با مصدومیت دست به دست هم دادند تا سردار آزمون روزهای خوبی را در آلمان سپری نکند.

تیم فوتبال آ. اس. رم دو روز قبل در هفته نُهم سری آ ایتالیا با درخشش و تاثیرگذاری سردار آزمون روی تنها گل مسابقه، موفق به کسب پیروزی یک بر صفر خانگی مقابل مونزا شد، اما مصدومیت مهاجم ایرانی جالوروسی کاری کرد تا نگرانی برای حضورش در دیدارهای آینده به وجود بیاید.

شاگردان ژوزه مورینیو پنج‌شنبه شب هفته جاری در سومین مسابقه مرحله گروهی لیگ اروپا باید مقابل اسلاویا پراگ جمهوری چک قرار بگیرد که سردار آزمون به دلیل قرار نگرفتن در لیست اروپایی تیم رم، در این دیدار حضور ندارد ولی آماده بازی بعدی در سری آ مقابل اینتر میلان است.

سردار آزمون که در دیدار مقابل مونزا با وجود مصدومیت از ناحیه ساق پای راست تا پایان مسابقه در زمین ماند، مشکل جدی برای همراهی تیمش در دیدار هفته آینده مقابل اینتر میلان ندارد و بعید نیست حتی در ترکیب اولیه هم قرار بگیرد.


روزنامه ایل رومانیستا درباره آخرین وضعیت بازیکنان آ. اس. رم توضیحاتی ارائه کرده و درباره سردار آزمون تاکید داشته که او با وجود احساس درد شدید از ناحیه ساق پای راست در دیدار مقابل مونزا، در ارزیابی اولیه پزشکی مشکلی نداشته و هفته آینده در دیدار برابر اینتر میلان حضور دارد.

گفتنی است، تیم فوتبال آ. اس. رم یکشنبه شب هفته آینده در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا باید مقابل تیم صدرنشین اینتر میلان قرار بگیرد که سردار آزمون فرصت انجام پنجمین بازی خود در سری آ را خواهد داشت.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/27kyr6