جمعه 25 خرداد 1403 - 14 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/06/23 10:49
خبر خوشحال کننده برای هواداران پرسپولیس:
کد خبر: 117474

شاه ماهی پرسپولیس به دیدار با النصر رسید

روند آماده‌سازی علیرضا بیرانوند برخلاف پیش‌بینی‌ها مثبت پیش می‌رود و کادرفنی نیز امیدوار به حضور او در جدال با النصر عربستان است.

در روزهایی که پرسپولیس وارد چالش شده و شرایط اردویی این تیم به واسطه اتفاقاتی که بعد از جدال حساس با النصر عربستان به آن خواهیم پرداخت چندان مساعد ارزیابی نمی‌شود، شاید خبر خوشحال کننده برای هواداران این تیم و همچنین کادرفنی، بالا رفتن احتمال بازی علیرضا بیرانوند شماره یک مطمئن سرخ‌ها در دیدار حساس برابر رونالدو و هم‌تیمی‌هایش باشد.

علیرضا بیرانوند که در اردوهای تیم ملی طی چند وقت اخیر با مصدومیت‌های عجیب و سریالی مواجه شده، با پیگیری روند درمانی‌اش اکنون با شانس بالای 99 درصد برای حضور در جدال با النصر عربستان مواجه شده است.

سریال مصدومیت‌های او از جدال با انگلیس و طی برخوردی که با مجید حسینی داشت استارت خورد و در ادامه نیز در اتفاقی دردناک در فینال کافا مقابل ازبکستان نیز از ناحیه فک دچار آسیب جدی شد. بیرانوند در هر دو مرحله اما توانست خود را خیلی زود به بازی‌ها برساند و در جام جهانی در سومین جدال تیم ملی برابر آمریکا به میدان رفت و بعد از مصدومیت در تاشکند نیز علیرغم شایعاتی که در خصوص از دست دادن جدال‌های ابتدایی لیگ در ترکیب پرسپولیس شکل گرفته بود، به میدان رفت و توانسته طی چهار بازی سه کلین شیت به نام خود کند. او اینبار نیز در جدال با بلغارستان دچار مصدومیت شد تا شوک بزرگی به پرسپولیسی که دروازه بان دوم نامداری در اختیار ندارد و خود را مهیای جدال تاریخی با النصر که کریس رونالدو را در ترکیب دارد، آماده می‌کند وارد شود.

با این حال علیرغم خبری که چندی پیش به واسطه آخرین مراحل آماده سازی و درمانی بیرانوند منتشر کرده بودیم، اکنون همه چیز مثبت پیش می‌رود و گفته می‌شود علیرضا بیرانوند با پیگیری پرفشار برنامه درمانی خود را مهیای جدال با النصر می‌کند.

شماره یک مورداعتماد کادرفنی و پرسپولیسی‌ها هرچند از وضعیت نگران کننده و شرایط بدنی خود خبر داده اما پیگیری‌ها از برخی پزشکان صاحبنام که تجربه کار در تیم‌های ورزشی و باشگاهی را در کارنامه دارند، با بررسی تصاویری که دروازه‌بان پرسپولیس از خود منتشر کرده، مدعی شده‌اند که احتمال حضور او در این جدال حساس به بالاترین حد خود رسیده و از سوی دیگر به واسطه نوع و ناحیه مصدومیت و پست این بازیکن، او قادر خواهد بود با تدابیر پزشکی شانس صد درصدی بازی در این جدال را به دست بیاورد تا نگرانی بزرگ هواداران را به این شکل بهبود بخشد.

حضور علیرضا بیرانوند در جدال با النصر به واسطه تجربه تقابل موفقی که این دروازه بان برابر کریس رونالدو در جام جهانی روسیه با گرفتن پنالتی کاپیتان پرتغالی‌ها ثبت کرده، یکی از فریم‌های هیجان انگیز و روحیه بخش برای هواداران پرسپولیس محسوب می‌شود. جایی که او پیش از این رقابت‌ها کری جالبی را با کاپیتان پرتغال که انتظار می‌رفت روز موفقی را برابر ایران پشت سر بگذارد، استارت زده و با جمله "چطوری کریس" به استقبال وی رفت و در نهایت پنالتی وی را هم گرفت.

اکنون هواداران پرسپولیس امیدوارند شاهد دومین سیزن از تقابل موفق علیرضا بیرانوند مقابل کریس رونالدو و اکران دوباره "چطوری کریس" شماره یک محبوب خود باشند. باید دید اینبار این تقابل با چه شرایطی همراه خواهد بود و بیرانوند قادر خواهد بود تصویری جدید از کامیابی خود مقابل برترین گلزن تاریخ فوتبال در رده ملی به جا بگذارد یا خیر.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/27kwen