دوشنبه 01 مرداد 1403 - 22 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/11 07:40
سیدحسین حسینی | کاپیتان استقلال
کد خبر: 121826

واکنش ستاره استقلال به آشتی خطیر و نکونام | سیدحسین حسینی خوشحال شد؟

سیدحسین حسینی ابراز امیدواری کرد که با حل مشکلات بین مدیرعامل و سرمربی باشگاه استقلال با جواد نکونام نتیجه خواهد گرفت.

سیدحسین حسینی کاپیتان استقلال است سیدحسین حسینی برای بازی های تیم امید رفته بود سیدحسین حسینی پس از بازگشت از مسابقات آسیایی هانگژو نسبت به اتفاقات باشگاه استقلال به گفتگو پرداخت سیدحسین حسینی از رفع کدروت‌های مدیرعامل و سرمربی استقلال ابراز خوشحالی کرد. سیدحسین حسینی کاپیتان استقلال آشتی کنان علی خطیر و جواد نکونام را اتفاقی مثبت ارزیابی کرد.

سیدحسین حسینی اظهار داشت: این چند ماه برای استقلال خیلی سخت گذشت و بحث‌هایی وجود داشت که ذهن بازیکنان را درگیر کرده بود، خیلی خوشحالم که این آشتی انجام شد، من مطمئنم که با آقای نکونام نتیجه خواهیم گرفت با تلاش و انگیزه‌ای که از ایشان در چند هفته گذشته دیدم اطمینان دارم که موفق خواهیم شد.

دروازه‌بان استقلال در واکنش به پرداختی‌های باشگاه استقلال گفت: ۱۰ درصد دریافت کردم و ۳۵ درصد از پارسال مانده است که انشالله باشگاه تلاش خواهد کرد و پرداخت می‌کند.

حسینی نسبت به تعطیلات لیگ به دلیل بازی‌های امید گفت: به نظر من تعطیلات لیگ مبتدی بود و از قبل باید فکری برای این موضوع می‌کردند، نیازی نبود کل لیگ تعطیل شود، بازی‌های استقلال و گل گهر را کنسل می‌کردند و تیم‌های دیگر بازی می‌کردند، ما هم در زمان مناسب ۲.۳ هفته به تعویق افتاده را بازی می‌کردیم، تیم‌ها از این وقفه ایجاد شده ضرر کردند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/27kjxd