یک‌شنبه 31 تیر 1403 - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/07 05:47
منتظر محمد | استقلال
کد خبر: 123574

با اولین ستاره ورودی استقلال و نکونام در فصل جدید آشنا شوید | منتظر محمد را استقلالی بدانید

منتظر محمد اولین بازیکنی است که برای فصل بعد به لیست تیم استقلال اضافه می‌شود .

اولین بازیکنی که برای فصل بعد به لیست تیم استقلال اضافه می‌شود منتظر محمد است. منتظر محمد بازیکن تیم ملی المپیک عراق ابتدای فصل در یک قرارداد دوساله به تیم استقلال پیوست اما منتظر محمد به دلیل اختلافات و ناهماهنگی میان علی خطیر و جواد نکونام به صورت قرضی راهی تیم مس رفسنجان شد. با توجه به بهبود روابط بین مدیر عامل و سرمربی تیم استقلال و هم چنین بازی‌های خوب منتظر محمد در ترکیب مس رفسنجان به نظر بازگشت منتظر محمد به اردوی تیم آبی در ابتدای فصل آینده قطعی است.

این خبری است که منتظر محمد بعد از پیروزی مس در برابر پیکان هم روی آن تاکید کرد و گفت: آرزوی هر بازیکنی است در این تیم بزرگ بازی کند. البته مس رفسنجان نیز یکی از باکیفیت‌ترین باشگاه‌های ایران است. ان‌شاءالله این فصل را به خوبی با مس تمام کنم و فصل آینده به استقلال بازگردم. ۲ سال با این باشگاه قرارداد دارم و قطعا به استقلال بازمی‌گردم.

جواد نکونام بعد از منتظر محمد به محمدجواد کیا هم اجازه حضور درتمرین استقلال را نداد اما بعد از گذشت چند هفته و بعد از نشستی که میان او و علی خطیر برگزار شد، به این دروازه‌بان جوان اجازه داد که آبی‌پوش شود. شاید اگر آشتی جواد نکونام و علی خطیر زودتر برگزار می‌شود، منتظر محمد اکنون یکی از بازیکنان حاضر در اردوی تیم استقلال بود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/27kexe