یک‌شنبه 06 خرداد 1403 - 26 May 2024
تاریخ انتشار: 1401/12/20 13:09
رونالدو | ازدواج رونالدو | همسر رونالدو
کد خبر: 37598

رونالدو در عربستان تسخیر شد + فیلم

تصویر دیده نشده از رونالدو در عربستان جنجالی شد .

به گزارش رصدورزشی : رونالدو در عربستان چندین بار حواشی زیادی ایجاد کرده است در ادامه تصویر دیده نشده از رونالدو را در ادامه می بینید .

مجری مشهور سعودی به تمسخر ابرستاره پرتغالی پرداخت. تیم فوتبال النصر در هفته گذشته در یک بازی حساس برای قهرمانی در لیگ به مصاف الاتحاد رفت و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

همه نگاه‌ها در این بازی به کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی بود اما این بازیکن نتوانست مانع شکست تیمش شود تا صدر جدول را تقدیم الاتحاد کنند.

رونالدو بعد از بازی به شدت عصبانی شد و هنگام خروج از زمین یک بطری آب را شوت کرد. این اقدام جنجالی رونالدو بازتاب گسترده ای داشت.

در همین رابطه ولید الفرج مجری مشهور عربستانی در برنامه ورزشی خود با بازنشر این اقدام عجیب رونالدو به تمسخر رفتار او پرداخت و گفت: در بازی الکلاسیکوی عربستان شاهد توانایی رونالدو بودیم. این توانایی رونالدو در بازی‌ها است. النصر در این بازی منتظر ایجاد تغییر از سوی کریستیانو بود ولی این اتفاق نیفتاد چون این توانایی واقعی رونالدو است.

این مجری که به حمایت از الهلال رقیب سنتی النصر مشهور است در این برنامه با خنده‌های تمسخر آمیز رونالدو را سوژه خود قرار داد. 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/27d8gv