پنج‌شنبه 10 اسفند 1402 - 29 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1402/09/04 06:55
سردار آزمون | تیم ملی
کد خبر: 125250

ادعای عجیب روزنامه ایتالیایی درباره سردار آزمون | ستاره ایران قید جام ملت‌های آسیا را زد؟

مدیر تیم ملی فوتبال ایران گفت: آنطور که سردار آزمون به من گفته است در جام ملت‌ها حضور می‌یابد اما از مفاد قرارداد او اطلاعی نداریم.

مدیر تیم ملی فوتبال ایران درباره سردار آزمون گفت: آنطور که سردار آزمون به من گفته است در جام ملت‌ها حضور می‌یابد اما از مفاد قرارداد سردار آزمون اطلاعی نداریم. در حالی تیم ملی ایران دی‌ماه باید کارش را در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ قطر شروع کند که هنوز مشخص نیست سردار آزمون برای این مسابقات چه وضعیتی دارد.

تابستان و زمانی که سردار راهی تیم پایتخت‌نشین ایتالیا شد، شایعه‌ای در روزنامه «کوریره دلاسرا» منتشر شد مبنی بر این که آزمون به ژوزه مورینیو قول داده زمستان به جام ملت‌های آسیا نرود و به کارش در جمع گرگ‌ها ادامه دهد.

مهدی محمدنبی مدیر تیم ملی و نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در واکنش به عدم حضور سردار آزمون در جام ملت‌های آسیا گفت: از مفاد قرارداد آزمون با باشگاه رم اطلاعی نداریم و یک مساله محرمانه بین او و سران تیم رم است اما با او صحبت کرده‌ام و او قول داده است که در جام ملت‌های آسیا تیم ملی را همراهی کند.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال هم به طور واضح در این باره صحبت نکرد و باید دید خود آزمون چه واکنشی به مسئله حضورش در جام ملت‌های آسیا خواهد داشت.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/27aq6n