دوشنبه 07 خرداد 1403 - 27 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/23 11:44
یحیی گل محمدی | پرسپولیس
کد خبر: 124574

جنجال بزرگ در پرسپولیس | تنها راه مدیران پرسپولیس جلو روی یحیی گل محمدی

جریمه ده‌ درصدی اعضای تیم با نظر جمعی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره، صورت گرفت.

به گزارش رصد ورزشی :جریمه 10 درصدی اعضای تیم پرسپولیس در کسب نتایج ضعیف در چند دیدار اخیر تبدیل به حاشیه جدیدی شده است تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته در اصفهان با یک گل مغلوب سپاهان شد تا در چهار بازی اخیر خود تنها سه امتیاز کسب کند که این موضوع باعث شده تا شرایط سرخ‌پوشان پرسپولیس در جدول به خطر بیفتد. از طرف دیگر این نتیجه پرسپولیس باعث شده تا پرسپولیس در آستانه بازی با النصر عربستان حواشی زیادی را اطراف خود ببیند.

 

به دنبال نتایج هفته‌های اخیر، مدیرعامل باشگاه و اعضای هیات مدیره تصمیم گرفتند اعضای تیم فوتبال را به میزان ده‌ درصد قرارداد جریمه کنند. همچنین از حسین بادامکی، سرپرست معاونت ورزشی نیز در این رابطه نظرخواهی شد.

اعضای هیات مدیره بر این باور بوده و هستند که نتایج فعلی تیم تناسبی با پتانسیل فنی مجموعه تیم و توانمندی‌های بازیکنان ندارد و این به معنای باور نسبت به ارزش‌های فنی و شخصیت قهرمانی اعضای تیم و تاکید بر آن است. برهمین اساس با نظر مدیرعامل و اعضای هیات مدیره مقرر شد، در صورت نتایج مناسب تیم در بازیهای آینده به ویژه راهیابی سرخپوشان ایران به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا، این جریمه لغو شود. همانگونه که جرایم قبلی به دنبال نتایج مناسب تیم در هفته‌های ابتدایی لیگ بخشیده شد.

همچنین بر خلاف شایعات و حاشیه‌سازی‌های صورت گرفته با توجه به عملکرد روشن در سال‌های گذشته، بر توانمندی کادر فنی پرسپولیس به عنوان بهترین گزینه موجود و در نتیجه اعلام حمایت از سرمربی تیم تاکید شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/27algv