چهارشنبه 08 آذر 1402 - 29 Nov 2023
تاریخ انتشار: 1402/04/12 06:52
استقلال
کد خبر: 41750

خبر خوش برای استقلالی ها | علیرضا بیرانوند با استقلال به توافق رسید

علیرضا بیرانوند با استقلالی ها به توافق رسید.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس با باشگاه استقلال به توافق رسید. فسخ قرارداد بیرانوند با پرسپولیس به دلیل مشکلات مالی نقل و انتقالات لیگ بیست و سوم را بیش از پیش حساس کرد و طرفداران دوتیم منتظر هستند ببینند تا پایان امروز چه اتفاقی برای بیرانوند رخ می‌دهد.

علیرضا بیرانوند متولد 30 شهریور 1371است. علیرضا بیرانوند در خرم آباد به دنیا آمده است . علیرضا بیرانوند دروازه بان است. علیرضا بیرانوند سالهاست دانشجوی لیسانس رشته تربیت بدنی دانشگاه سما می باشد. علیرضا بیرانوند از کارگری به دروازه بان شماره یک ایران با 194 سانتی متر قد رسید.

علیرضا بیرانوند شب گذشته با مسئولان و نزدیکان به باشگاه استقلال جلسه‌ای را برگزار کرد و به توافقاتی هم دست پیدا کرد.

بیرانوند صبح امروز پس از فسخ قرار داد با پرسپولیس مجدداً به دیدار حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال رفت و نشستی دوساعته را با او برگزار کرد.

پیگیری‌های خبرنگار مهر حاکی است بیرانوند و کریمی به توافق کامل دست پیدا کرده‌اند و قرار است ظرف ۲۴ ساعت باشگاه استقلال مبلغ نهایی شده را برای بیرانوند آماده کند تا دروازه بان فصل پیش پرسپولیس در لیگ بیست و سوم پیراهن استقلال را بر تن کند.

این در حالی است که وحید امیری بازیکن پرسپولیس و دوست صمیمی بیرانوند امروز با انتشار پیامی بدون اشاره به اسم استقلال، گفته بود: ««علیرضا جایی نمیره که قلب هواداران و عاشقان پرسپولیس شکسته بشه.»

مهر


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/277lwv