قیمت دلار | قیمت دلار امروز | پیشبینی قیمت دلار

قیمت دلار امروز 21 اسفند | پیشبینی قیمت دلار در کانال 30 هزار تومان

کدخبر : 37608

کانون صرافان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در حالی که این روزها همه فروشنده‌اند، خبرسازی‌های دروغ برای جلوگیری از کاهش قیمت دلار ادامه دارد.

نوسانات قیمت دلار به شدت وابسته به شرایط اقتصادی جهانی و ملی هستند. عواملی مثل تقاضا و عرضه، نرخ بهره، تورم، رویدادهای سیاسی و اقتصادی، سیاست‌های پولی دولت‌ها و بانک‌های مرکزی و ... بر روی نوسانات قیمت دلار تاثیرگذار هستند. در نتیجه، قیمت دلار همواره در حال تغییر است و بهترین روش برای کنترل آن پیش‌بینی صحیح و برنامه‌ریزی مناسب است.

کانون صرافان ایران با انتشار اطلاعیه‌ای در خصوص وضعیت بازار ارز اعلام کرد: با توجه به اخبار مثبت توافق ایران و عربستان و کاهش شدید قیمت ارز، برخی کانال‌های تلگرامی با خبرسازی دروغ نرخ ارز را در کانال ۴۶ هزار تومان اعلام می‌کنند؛ این در حالی است که در بازار، دلار کانال ۴۴ هزار تومانی هم خریدار ندارد و پیش‌بینی می‌شود نرخ دلار به زیر ۴۰ هزار تومان برگردد.

بدین‌وسیله ضمن درخواست از نهادهای امنیتی در خصوص برخورد با سایت‌ها و کانال‌هایی که فضای بازار ارز را متشنج می‌کنند، از مردم تقاضا داریم به خبرسازی‌های دروغ توجه نکنند و خبرهای موثق را از خبرگزاری‌های معتبر و سایت (http://kanoonsarafan.ir/) کانون صرافان پیگیری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ