فروش فوق العاده ایران خودرو | افتتاح حساب وکالتی فروش فوق العاده ایران خودرو

چگونه حساب وکالتی فروش فوق العاده ایران خودرو باز کنیم ؟ | نحوه افتتاح حساب وکالتی

کدخبر : 37553

جزئیات افتتاح حساب وکالتی ایران خودرو را می خوانید .

به گزارش رصدورزشی : فروش فوق العاده ایران خودرو سوالاتی برای مردم داشته است در ادامه جزئیاتی از فروش فوق العاده ایران خودرو را می خوانید . فروش فوق العاده ایران خودرو نیازمند افتتاح حساب وکالتی می باشد که افتتاح حساب وکالتی در فروش فوق العاده ایران خودرو سوالاتی برای متقاضیان به همراه داشته است . 

 ایران خودرو در پی طرح سؤال از سوی متقاضیان گروه صنعتی ایران خودرو در خصوص زمان افتتاح حساب وکالتی و امکان ثبت‌نام محصولات این شرکت، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

  در پی طرح سؤال از سوی متقاضیان، گروه صنعتی ایران خودرو در خصوص زمان افتتاح حساب وکالتی و امکان ثبت‌نام محصولات اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: متقاضیانی که قبل از ساعت ۱۱ امروز ۱۸ اسفندماه نسبت به افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه مطابق با مبالغ اعلام شده در بخش نامه اقدام کرده اند، می توانند از ساعت ۱۴ امروز نسبت به ثبت نام در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو اقدام کنند؛ برای متقاضیانی که پس از ساعت ۱۱ امروز ۱۸ اسفندماه تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۹ اسفندماه نسبت به افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه یادشده اقدام کرده‌اند، امکان پیش ثبت نام از ساعت ۱۰ صبح شنبه ۲۰ اسفندماه فراهم شده است.

در ادامه اطلاعیه ایکوپرس آمده است: همچنین متقاضیانی که از ساعت ۲۴ جمعه ۱۹ اسفندماه تا حداکثر ساعت ۱۴ روز ۲۰ اسفندماه به افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه اقدام کنند از ساعت ۱۶ تا ۲۴ شنبه ۲۰ اسفندماه مهلت خواهند داشت تا نسبت به ثبت‌نام اولیه در این طرح اقدام کنند.

در این اطلاعیه تاکید شده است: متقاضیانی که پیش از این حساب وکالتی به نام شرکت ایران‌خودرو داشته‌اند نیازی به افتتاح مجدد حساب نداشته و باید نسبت به واریز وجه مورد نظر طبق بخش‌نامه فروش اقدام کنند و در صورت بروز ایراد مراتب را با سامانه پشتیبانی بانک مورد نظر پی‌گیری و ایراد را برطرف کنند؛ این زمان بندی براساس اعلام بانک های عامل افتتاح حساب وکالتی برنامه ریزی شده است.  

ایران خودرو با معرفی بانک‌های مهر ایران، رسالت، صادرات، رفاه، ملی، پارسیان، توسعه تعاون، دی، کشاورزی، اقتصاد نوین، آینده، ملت، تجارت، پاسارگاد، ایران‌زمین، پست بانک و موسسه اعتباری ملل، بانک‌های عامل افتتاح حساب وکالتی را به ۱۸ بانک رسانده است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ