یارانه | یارانه اسفند ماه | یارانه شب عید

زمان دقیق پرداخت یارانه اسفند ماه مشخص شد + مبلغ واریزی

کدخبر : 37517

در رابطه با زمان واریز یارانه نقدی اسفند ماه ۱۴۰۱ نیز گرچه سازمان هدفمندی یارانه اطلاعیه‌ای صادر نکرده، اما احتمالا یارانه نقدی این ماه نیز در روز شنبه ۲۰ اسفند ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

جزئیات یارانه نقدی اعلام خواهد شد. یارانه معیشتی به همه ایرانی ها برای تامین کالاهای اساسی خود تعلق می گیرید. یارانه نقدی در سال جدید افزایش می یابد. بیش از بیست میلیون نفر فروردین ماه آخرین یارانه نقدی خود را دریافت می کنند.

با گذشت ۱۰ ماه از حذف ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومانی و افزایش  یارانه نقدی  خانوارها به ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومان، هنوز بحث جایگزینی کالابرگ با یارانه نقدی داغ است. علاوه بر این برخی رسانه‌های داخلی مدعی هستند که دولت قصد افزایش یارانه نقدی را با توجه به افزایش تورم و کالاهای اساسی دارد.

اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که طرح کالابرگ الکترونیکی قرار است به شکل داوطلبانه اجرا شود و دولت قصدی جدی مبنی بر حذف یارانه نقدی ندارد. بدین ترتیب اگر خانواری قصد داشته باشد به شکل داوطلبانه به جای یارانه نقدی، کالابرگ الکترونیکی دریافت کند، می‌تواند با اعتبار شارژ شده از سوی دولت، کالاهای اساسی را خریداری کند.

برای دیگر خانوارها نیز شرایط همچون قبل است و همچنان می‌توانند یارانه خود را به شکل نقدی دریافت کنند./ اقتصاد100

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۳ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

  • ناشناس
    0

    سلام چرا یارانه ما بیشتر نمیشه من تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی هستم و دونفر هستیم خودم و برادرم ک توانای کار کردن ندارد

  • با کیک سلام من یک زن ز و دو بچهسلام دارم و سهام عداات تا کنون به من داده نشده و هر زمان گفتنند اعلام شد ثبت نام کن و مستاجر هم هستم من باید چبکار کنم بیمار هستم و دیسک کمر عمل کردم از هیچ جا کمک نمیگیرم و در خانه کار میکنم من را راهنمائی کنید
    0

    با عرض سلام من یک زن هستم و دو بچه دارم و خودم سرپرست خانواده هستم و هر زمان برای سهام عدالت به دفاتر ثبت نام رفتم گفتنند اعلام نشده دیسک کمر عمل کردم و در خانه کار دستی انجام میدهم خدا شاهد است که من اصلا سهام عدالت تا به حال به من داده نشده من باید به کجا مراجعه کنم دارو و دکتر من نه تنها برای کمرم بلکه برای کبد کلیه و .... خیلی باید پرداخت کنم من باید به کجا مراجعه کنم و کی جواب من را میدهید . ممنونم زودتر به من حبر بدهید .

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ