قیمت طلا و سکه | پیش بینی قیمت طلا و سکه | قیمت طلا و سکه امروز

قیمت سکه و طلا با مخ خورد زمین | قیمت طلا و سکه ارزان شد

کدخبر : 37506

جزئیات قیمت طلا و سکه را در این صفحه بخوانید .

به گزارش رصدورزشی : قیمت طلا و سکه بسیار ارزان شد . در ادامه جزئیاتی از قیمت طلا و سکه را در این صفحه بخوانید . قیمت طلا و سکه حرف و حدیث های فروانی داشت تا اینکه به سراشیبی رسید . قیمت طلا و سکه در روز های گذشته کاهش قیمت شدیدی داشت . 

 رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران از ادامه روند کاهش قیمت‌ها در بازار سکه و طلا خبر داد و اعلام کرد نسبت به روز گذشته سکه ۲۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۷۱ هزار تومان ارزان شد.

ضمن اشاره به کاهش بیشتر قیمت‌ها در بازار سکه و طلای امروز (سه‌شنبه) اظهار کرد: بازار به ثبات خوبی رسیده و طی یک هفته جاری التهاب در بازار دیده نشده و قیمت‌ها کاهش نسبی خوبی داشته‌اند.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ادامه داد: بازار روال عادی خود را طی می‌کند و نه‌تنها التهاب در بازار وجود ندارد که تقاضا نیز کاهش یافته است. به نظر می‌رسد این ثبات تا پایان هفته نیز ادامه داشته باشد و نوسان‌ها نهایتا بین یک تا سه درصد کاهشی یا افزایشی باشد. 

قیمت طلا و سکه

وی در رابطه با تغییر قیمت‌ها نسبت به روز گذشته (دوشنبه) گفت: در بازار امروز نسبت به روز گذشته هم شاهد کاهش قیمت‌ها بوده‌ایم؛ هر مثقال طلای ۱۷ عیار ۳۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود ۷۱ هزار تومان کاهش قیمت داشته است. سکه تمام طرح جدید کاهش ۲۰۰ هزار تومانی، سکه طرح قدیم ۱۰۰ هزار تومانی،  نیم سکه، ربع سکه و سکه‌های گرمی نیز تغییرات محدودی نسبت به روز گذشته داشته اند. حباب سکه نیز همچنان در همان محدوده پنج میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است و تغییر چندانی نداشته است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام کرد: در بازار امروز (سه‌شنبه) هر قطعه سکه تمام طرح جدید ۲۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، سکه تمام طرح قدیم ۲۵ میلیون تومان، نیم سکه ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه‌های گرمی نیز شش میلیون تومان قیمت داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۶ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ