سود سهام عدالت | جاماندگان سهام عدالت | سهام عدالت

خبر خوش برای دارندگان سهام عدالت | جزئیات واریز دو مرحله ای سود سهام عدالت

کدخبر : 37505

جزئیات از واریز دومرحله ای سود سهام عدالت را در این صفحه بخوانید .

 به گزارش رصدورزشی : سود سهام عدالت جزئیاتی را به دنبال داشته است در ادامه جزئیاتی از سود سهام عدالت را می خوانید . در ادامه نیز جزئیاتی از واریزی سود سهام عدالت را می خوانید .

آخرین خبرها حاکی از آن است ۳ شرکت بیش از ۱۵.۲ همت از سود سهامداران عدالت را به حساب سمات واریز نکرده‌اند تا واریز مرحله دوم سود سهام عدالت تا پایان اسفندماه امسال در هاله‌ای از ابهام قرار داشته باشد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و پالایش نفت بندرعباس به همراه چند شرکت دیگر بخشی از سود سال مالی منتهی به 29 اسفندماه سال 1400 خود را به حساب شرکت سپرده‌گذاری مرکزی واریز نکرده‌اند.

بیشترین سود نقدی پرداخت نشده به سه شرکت فولاد مبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پالایش نفت بندرعباس بازمی‌گردد که به ترتیب مبلغی بالغ بر 7 هزار و 700 میلیارد تومان، 6 هزار میلیارد تومان و یک هزار و 500 میلیارد تومان است. به طوری که در مجموع از 19 هزار میلیارد تومان سودی که هنوز پرداخت نشده، 15.2 میلیارد تومان مربوط به سه شرکت مذکور است.

مرحله نخست سود سهام عدالت سال مالی منتهی به 29 اسفند سال 1400 اواخر آذرماه امسال به حساب 43 میلیون و 740 هزار سهامدار عدالت واریز شد.

در مرحله نخست، دارندگان سهامداران عدالت 452، 492 و 532 هزار تومانی به ترتیب 510، 555 و 600 هزار تومان و افرادی که پرتفوی یک میلیون تومانی سهام عدالت در اختیار داشتند، مبلغ یک میلیون و 128 هزار تومان سود علی‌الحساب دریافت کردند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

  • بهرام
    0

    من اولین ثبت نام سهام عدالت درپست بانک باتحویل مدارک ثبت نام وفرم ۵۰۰هزارتومانی دریافت نموده ام ولی تاکنون باوجود چند مرحله واریز سهام به حساب سهام داران سودی به حساب من واریز نگردید چگونه واز چه مرجعی باید پیگیری کنم باتشکر

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ