پاداش های نجومی در جام جهانی

افشای پاداش های نجومی در جام جهانی | کفاشیان فدراسیون را جارو کرد + فیلم

کدخبر : 37493

انتقام تلخ میثاقی از تاج؛ افشای پاداش‎های عجیب در جام جهانی!

شب گذشته در برنامه فوتبال برتر، محمد حسین میثاقی با افشاگری از مصوبه پاداش های نجومی در جام جهانی برگ دیگری از مدیریت مهدی تاج و رفقا برداشت. 

در بخشی از سندی که میثاقی افشا کرد، تاج به همراه اعضای هیات رئیسه فدراسیون تصویب کرده اند که اگر ایران بازی با ولز را بُرد هرکدامشان 20 هزار دلار پاداش بگیرند! البته که این افراد به دلیل شکست ایران در مقابل امریکا و انگلیس از پاداش آن بازی ها محروم شدند.

این ماجرا وقتی جالب‌تر می شود که برای افراد مختلفی نظیر مدیر اداری، فیزیوتراپ، مدیر رسانه ای خارجی و... پاداش بُرد و مساوی تعریف شده است که در نوع خود جای تامل و تعجب دارد.

حتی پول تو جیبی دلاری برای بازیکنان و اعضای هیات رئیسه در ایام حضور در بازی های جام جهانی تعریف شده است.

یادآور می شود هنوز ماجرای استعفای تاج از فدراسیون، برگشت سوال برانگیزش به فدارسیون و رفتار زننده او در پاسخ به چرایی عملکرد تیم ملی در اذهان باقیمانده است.

رئیس فدراسیون، دبیر کل ‌فدراسیون فوتبال، اعضای هیئت رئیسه، خزانه دار نفری ۲۰ هزار دلار پاداش گرفتند. اعضای هیئت رئیسه، دبیرکل، خزانه دار روزانه ۲۰ دلار پول تو جیبی دریافت کردند! مدیر اداری، مترجم ۶۰ درصد مبالغ تعیین شده پاداش دریافت کردند. مسئول رسانه‎ای، تدارکات و ماساژور ۳۰ درصد مبلغ تعیین شده پاداش پرداخت شده است. منبع: تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ