بسته حمایتی نیمه شعبان | بسته حمایتی شب عید | بسته حمایتی جدید

بسته حمایتی دولت برای این افراد | بسته حمایتی شب عید مشخص شد

کدخبر : 37474

جزئیات دریافت بسته حمایتی دولت را در این صفحه بخوانید .

به گزارش رصدورزشی : بسته حمایتی نیمه شعبان چیست ؟ سوالاتی در این خصوص در بین مردم در مورد بسته حمایتی نیمه شعبان منتشر می شود که زمزمه هایی در مورد بسته حمایتی نیمه شعبان نیز به گوش رسیده است در ادامه جزئیات دقیق از بسته حمایتی نیمه شعبان را می خوانید .

رئیس دبیرخانه شورای مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور از برپایی چهار پویش طی روزهای آینده خبر داد و گفت: یکی از پویش‌ها، عید رمضان است که اختتامیه آن در نیمه شعبان برگزار و طی آن بسته‌های معیشتی تا نیمه شعبان به دست مددجویان سازمان بهزیستی خواهد رسید.

اجرای بسته حمایتی دولت در دو مرحله‌ی (مشمولان کمیته امداد و بهزیستی و مددجویان) و سیاست جبرانی کارکنان دولت اجرایی شد. برای کمک به وضعیت بهبود معیشت و دستمزد خانوارها در سه مرحله و متناسب با وضعیت خانوار بسته حمایتی بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان در دولت تعیین شده که به گروه های هدف پرداخت خواهد شد. بسته حمایتی ویژه ابتدا به عزیزان تحت پوشش کمیته امداد، سازمان بهزیستی و یا افرادی که در نوبت پیوستن به این سازمانها هستند تعلق خواهد گرفت.همچنین، بسته حمایتی دیگری نیز برای افرادی مانند کارگران ساختمانی، رانندگان، زنبورداران، صیادان و … که در این دو گروه نبودند پیش بینی شده است .در ادامه به آخرین خبر از بسته حمایتی می پردازیم.

محسن صیاد در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه سازمان بهزیستی کشور به واسطه تقارن بهار طبیعت و ماه رمضان تصمیم گرفت پویش «عید رمضان» را قبل از ورود به سال نو و ماه رمضان برگزار کند، گفت: زمان برگزاری این پویش از نیمه ماه رجب تا نیمه شعبان بود که تمامی استان‌ها در ارتباط با خیرین و خیریه‌ها و برگزاری مراسمات گلریزان اقدام به جمع‌آوری مردمی و تولید بسته‌های معیشتی کردند.

وی افزود: اختتامیه پویش عید رمضان در نیمه شعبان است که به دنبال آن بسته‌ها و کمک‌های جمع‌آوری شده تا نیمه شعبان به دست مددجویان سازمان بهزیستی خواهد رسید. خانواده‌های دارای معلولین بسترگرا و ضایعه نخاعی و دارای دو عضو معلول و بیشتر در اولویت دریافت این بسته قراردارند.

رئیس دبیرخانه شورای مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به پویش دیگر این سازمان در ماه رمضان در سال ۱۴۰۲ اعلام کرد: پویش «حال خوب» ویژه خانواده‌های دارای سه معلول به بالا برای اولین بار برگزار خواهد شد و سه موضوع «کمک درمانی»، «تامین لوازم توانبخشی و بهداشتی» و «کمک‌های معیشتی» را دنبال خواهد کرد. زمان برگزاری این پویش از اول فروردین ماه تا پایان فروردین ماه است.

صیاد با اعلام روش‌های مشارکت خیران و نیکوکاران برای شرکت در این پویش گفت: خیران می‌توانند برای کمک به مددجویان و شرکت در پویش حال خوب و عید رمضان مبلغ موردنظر را از طریق کد اختصاصی #۱۲۳* و شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۰۷۰۷۰۷۵ واریز کنند.

به گفته وی، پویش «حال خوب» در ماه رمضان از مردم و خیرین برای کمک به خانواده‌های دارای سه معلول به بالا دعوت می‌کند.

رئیس دبیرخانه شورای مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور طرح سوم بهزیستی در ایام پیش‌رو را برپایی طرح «ضیافت مهربانی» برای اولین بار عنوان کرد و یادآور شد: این ضیافت، طرح بازدید از مددجویان تحت پوشش بهزیستی در داخل منازل و مراکز نگهداری همچون شیرخوارگاه‌ها، مراکز نگهداری کودکان و ایتام و مراکز نگهداری از معلولان با هماهنگی بهزیستی و شهرستان‌ها است. بازدیدکنندگان از این مراکز گروه‌ها و نهادهای مردمی و اقشار تخصصی جامعه همچون اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها، نویسندگان، فیلمسازان، ورزشکاران و قهرمانان ملی هستند.

بسته حمایتی

صیاد هدف از این کار را پای کار آوردن اقشار تخصصی برای حل مسئله و مشکلات مددجویان بهزیستی دانست و گفت: سازمان بهزیستی در بازدید افراد سعی می‌کند برای آنها تصمیم‌سازی و دغدغه‌سازی کند تا آنها در حوزه‌های تخصصی خود به مسئله مددجویان بپردازند.

وی طرح دیگر سازمان بهزیستی را طرح مهرواره در محضر ولی نعمتان عنوان کرد و گفت: بهزیستی دارای ۲۵۰۰ مرکز مثبت زندگی در سراسر کشور است که در هر مرکز حدود ۵۰۰ پرونده مددجویی وجود دارد. در این برنامه سازمان از گروه‌های جهادی، مساجد، خیریه‌ها و موسسات فرهنگی و اجتماعی دعوت می‌کند تا با مراجعه به مراکز مثبت زندگی محله، خانواده‌های دارای نیاز و مسئله را شناسایی و در راستای کمک به این خانواده‌ها اقدام کنند. به طور مثال مددجویانی هستند که خانه‌شان نیازمند مناسب‌سازی است و گروه‌های جهادی در محله می‌توانند برای کمک به آنها اقدام کنند.

رئیس دبیرخانه شورای مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور زمان برگزاری این پویش را نیز از نیمه رمضان تا عید فطر اعلام کرد. آخرین طرح بهزیستی در ماه رمضان جمع آوری فطریه برای رسیدگی به حال مددجویان تحت پوشش سازمان است که از مردم دعوت می‌شود فطریه‌های خود را در روز عید فطر به پایگاه‌های بهزیستی در سطح محلات و شهرها پرداخت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ