یارانه نقدی | ثبت نام یارانه | یارانه جاماندگان

خبر خوش برای جاماندگان یارانه نقدی | جهت ثبت نام یارانه نقدی جاماندگان کلیک کنید

کدخبر : 37470

جزئیات ثبت نام یارانه نقدی را در این صفحه بخوانید .

به گزارش رصدورزشی : یارانه نقدی حرف و حدیث های فراوانی داشته است در ادامه جزئیاتی از ثبت نام یارانه نقدی را می خوانید . یارانه نقدی سوالات زیادی برای جاماندگان ایجاد کرده است که در ادامه می توانید جزئیات کامل از ثبت نام یارانه نقدی را بخوانید .

40 درصد از یارانه نقدی آب رفته است. امروز در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در بخش هزینه‌ای لایحه بودجه با ثبت نام متقاضیان جدید یارانه نقدی موافقت شد.

امروز 15 اسفند 1402 در مجلس اعلام شد که سازمان هدفمندی یارانه‌ها مکلف به ثبت‌نام متقاضیان جدید است.

نمایندگان مردم در مجلس در بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه سال ۱۴۰۲سازمان هدفمندی یارانه ها و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را مکلف به ثبت نام افراد جدید متقاضی دریافت یارانه کردند.

ثبت نام یارانه نقدی

نمایندگان در نشست علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه ۱۵ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور، با بند (د) تبصره ۱۷ ماده واحده این لایحه موافقت کردند.

براساس بند (د) تبصره ۱۷ ماده واحده لایحه بودجه ۱۴۰۲؛ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف است ضمن بروزرسانی داده‌ها، دو بار در سال با اتکا به داده‌های متقن و ثبتی پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان نسبت به شناسایی گروههای مشمول حمایت و مشمولین ماده ۱۳ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت وبرقراری حمایت‌های یارانه‌ای آنها و اعلام حذف گروههای پردرآمد از حمایت‌های یارانه‌ای اقدام نماید.

سازمان هدفمندسازی یارانه ها و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلفند نسبت به ثبت نام افراد جدید متقاضی یارانه طبق ضوابط و مقررات اقدام نمایند. کلیه دستگاههای اجرائی ماده (۲۹) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران از جمله بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، فرماندهی انتظامی، سازمان ثبت احوال کشور، سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و پزشکی قانونی موظف به همکاری و ارائه اطلاعات به‌صورت برخط، مستمر و رایگان به وزارتخانه مذکور بوده و مکلفند تا ‌فرایند استحقاق سنجی متقاضیان را با بهره‌برداری از شاخص‌های پایگاه ، تدقیق، هدفمند و اثربخش نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

  • سلام
    0

    سلام یونس جدگال از شهرستان چابهار بخشش من برای فرزندان که سام عدالت ندارندومن کارگرم چه کنم که این چهار تاسامبگیرم و شمار ه ملی سرپرست ممنون میشم ۳۶۵۰۱۳۸۵۴۹

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ