نهال رایگان | توزیع نهال رایگان | تاریخ توزیع نهال رایگان

توزیع نهال رایگان در تهران از امروز آغاز شد | چگونه نهال رایگان دریافت کنیم؟

کدخبر : 37456

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از توزیع نهال رایگان به شهروندان تهرانی از تاریخ ۱۵ تا ۲۵ اسفند ماه خبر داد و گفت: شهروندان می‌توانند با تماس از طریق شماره ۱۳۷ اقدام به دریافت نهال کنند.

حسین نظری؛ معاون خدمات شهری در حاشیه یکصد و سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به طرح استقبال از بهار و با بیان اینکه این طرح امسال در سه بخش عمده انجام می‌شود، اظهار کرد: بخش اول اهدای درخت به شهروندان است که از فردا 15 اسفندماه تا 25 اسفند درخت به شهروندان به‌صورت رایگان انجام خواهد شد و شهروندان می‌تواند از طریق سامانه 137 تقاضای درخت کنند.

وی در پاسخ به پرسش درباره آراستگی، نورافشانی و گل‌افشانی شهر گفت: در آستانه نوروز زیباسازی شهر در دستور کار است و خلاقیت و نوآوری نیز در این راستا اعمال می‌شود و از فردا صبح قرارگاه نظافت و رفت و روب شهر آغاز به کار می‌کند.

نظری ادامه داد: البته امکانات شهر محدود است و گستردگی تهران نیز بالا است و باید متناسب با داشته‌های خود اقدام به زیباسازی شهر کنیم.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به ساماندهی دست‌فروشان افزود: ساماندهی مشاغل به معنی تکمیل نظم و انضباط شهری است و در مکان‌های مختلف شهر غرف موقت ایجاد شده‌اند تا دست‌فروشان با یک نظم و انضباط خاصی فعالیت کنند.

وی ادامه داد: 13 نقطه از شهر تهران برای ساماندهی دست‌فروشان انتخاب شده است و به‌صورت پراکنده نیز مکان‌هایی در مناطق برای دست‌فروشی انتخاب شده است و افراد برای انتخاب این نقاط می‌توانند از طریق سامانه اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ