قیمت خودرو | قیمت خودرو گران شد | قیمت جدید خودرو

قیمت خودرو امروز | قیمت این خودرو نیم میلیاردی شد

کدخبر : 37382

جزئیات قیمت خودرو در بازار را در این صفحه بخوانید .

به گزارش رصدورزشی : قیمت خودرو در بازار نوسانات زیادی داشته است . قیمت خودرو در بازار روند افزایشی به خود گرفته بود در ادامه جزئیاتی از افزایش قیمت خودرو در بازار را می خوانید . قیمت خودرو در برخی موارد به بالای 600 میلیون نیز رسید .

بازار خودرو پس از فرار و فرودهای شدید قیمتی در روزهای گذشته، با آرام گرفتن نرخ دلار و کاهش قیمت‌ها، تا حدی آرام گرفت، به طوری که در اغلب خودروها یا ثبات قیمتی یا کاهش قیمت‌ها را شاهد بودیم.

گزارش‌ها از بازار خودرو حاکی از آن است که پراید در روز پایانی هفته دوم اسفندماه بدون تغییر قیمت به فروش رفت. به این ترتیب، پراید ۱۱۱ در بازار ۳۲۰ میلیون تومان، پراید ۱۳۱ در حدود ۳۱۰ میلیون تومان و پراید ۱۵۱ به قیمت ۳۱۰ میلیون تومان به فروش رفت.

در همین حال، پژو۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۱ در بازار ۶۵۵ میلیون تومان، پژو۲۰۶ تیپ مدل ۱۴۰۱ در حدود ۶۱۰ میلیون تومان، پژو۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ حدود ۷۵۰ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ حدود یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرد. پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز در بازار به قیمت ۵۷۰ میلیون تومان و پژو پارس اتوماتیک مدل ۱۳۹۹ به قیمت ۶۹۰ میلیون تومان فروخته شد.

بنا به این گزارش، تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ در بازار خودرو به قیمت یک میلیارد تومان و تارا دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ به قیمت ۷۹۰ میلیون تومان رسید.

در این میان، تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ در بازار خودرو به قیمت ۳۸۰ میلیون تومان و تیبا هاچ‌بک EX مدل ۱۴۰۱ به قیمت ۳۹۰ میلیون تومان فروخته شد. دناپلاس اتوماتیک توربو مدل ۱۴۰۱ هم ۹۳۰ میلیون تومان و دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ حدود ۷۲۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرد.

گزارش‌ها از روند بازار خودرو حاکی از آن است که راناپلاس مدل ۱۴۰۱ به قیمت ۶۰۰ میلیون تومان و راناپلاس پانوراما مدل ۱۴۰۱ حدود ۶۶۰ میلیون تومان به فروش رفت.

قیمت سمند EF۷ هم دیروز در بازار خودرو ۵۶۰ میلیون تومان قیمت خورد. قیمت سمند سورن پلاس بنزینی هم ۶۳۰ میلیونی شد. قیمت ساینا S دنده‌ای‌ نیز به ۴۰۰میلیون تومان و کوییک دنده ای R نیز ۴۰۰میلیون رسید. قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک نیز در بازار به ۵۰۰ میلیون تومان رسید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۶ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ