عابدزاده

اتفاق هولناک برای عابدزاده در اسپانیا | عابدزاده گرفتار آتش شد

کدخبر : 37374

جزئیات آتش سوزی خانه امیر عابدزاده در اینستاگرام منتشر شد .

به گزارش رصدورزشی : منزل دروازه بان تیم ملی ایران آتش گرفت . منزل عابدزاده در اسپانیا در آتش سوخت . اما خوشبختانه این حادثه به عابدزاده آسیبی نرساند .

منزل دروازه بان تیم ملی ایران در اسپانیا در آتش سوخت.

سایت «diariodeleon» اسپانیا از آتش گرفتن منزل امیر عابدزاده دروازه بان ملی پوش ایرانی پونفرادینا اسپانیا خبر داد.

این رسانه اسپانیایی نوشت: امیر عابدزاده دروازه بان ایرانی دیروز به دلیل آتش سوزی بی خانمان شد. تمام خانه نسوخت، اما سقف آن کاملا در آتش سوخت.

این خبر توسط آتش نشانی از طریق یک بیانیه مطبوعاتی اعلام شد که در آن از کار انجام شده در سان میگل د آرگانزا، بسیار نزدیک به کاکابلوس گزارش داد: در ساعت ۱۱:۰۰ شب دیروز یکی از اهالی سان میگل د آرگانزا به سرویس خدمات هشدار داد.

آتش‌نشانی پونفرادینا درباره شروع آتش‌سوزی که از یک دودکش آغاز شد و به نظر می‌رسد در حال گسترش به پشت بام است، خبر داد. خدمه آتش نشانی متشکل از چهار آتش نشان و دو خودروی پمپاژ، یک پرستار و یک ماشین سبک به محل حرکت کردند و متوجه آتش سوزی کاملاً توسعه یافته در طبقه پایین خانه شدند.

خوشبختانه این حادثه صدمات جانی نداشت. همچنین تا حدی تحت تأثیر دود، آب و بقایای زغالی که از طبقه پایین، طبقه اول سقوط کرده بود، قرار گرفت. کار بررسی و خاموشی کامل تا ساعت ۰۲:۵۵ صبح ادامه داشت و آتش بعد از ۳ ساعت در ساعت ۰۳:۱۰ مهار شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ