قیمت خودرو | قیمت خودرو امروز | قیمت خودرو در بازار | قیمت خودرو افزایش یافت

قیمت خودرو امروز 7 اسفند 1401 | حباب قیمت خودرو ترکید | قیمت پراید به 400 میلیون رسید

کدخبر : 37230

قیمت خودرو درحال حاضر نوساناتی را طی می‌کند. کارشناسان معتقدند اگر روند صعودی نرخ دلار تداوم یاید، قیمت خودرو نیز با افزایش همراه می‌شود.

قیمت خودرو روز یکشنبه، 7 اسفند ۱۴۰۱، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت کارنامه با تغییراتی همراه شد. بررسی‌ها نشان می‌دهد در روزهای گذشته قیمت خودرو همچنان با نوساناتی همراه بوده است. اما بازار شب عید خودرو در کشور رونق گرفته و خرید و فروش‌ها افزایش یافته است.در سایت‌های خرید و فروش قیمت خودرو در لحظه نگارش این گزارش به این شرح ثبت شده است

قیمت ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵  به ۵۸۵ میلیون رسید که طی روز گذشته ثابت مانده است اما نسبت به هفته  گذشته ۳۵میلیون گران است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی پانوراما ۷۶۰ میلیونی شد که به معنای افزایش ۳۰ میلیونی طی یک روز است. این خودرو یکشنبه هفته گذشته ۸۰ میلیون ارزان تر بود.

قیمت سمند EF۷ حوالی ۵۳۵ میلیون تومان است که  ۲۵ میلیون گران شده است و طی یک هفته۵۵ میلیون گران شده است.

قیمت تارا دنده ای حوالی ۷۱۰ میلیون تومان شده است که به ۳۰میلیونی طی یک روز گران شده است. این خودرو هفته گذشته ۶۵ میلیون ارزان تر بود.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس با افزایش ۵ میلیونی به حوالی ۸۸۰ میلیون تومان رسیده است  است و نسبت به روز گذشته ۳۵ میلیون و هفته گذشته ۹۵  میلیون گران شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس به ۵۹۵ میلیون تومان رسید که به معنای افزایش ۳۵ میلیونی است است با این حال رانا هم طی یک هفته افزایش ۷۵ میلیونی را به ثبت رسانده است.

قیمت سایپا

قیمت پراید ۱۱۱ به ۳۲۰ میلیون تومان رسید. اگرچه قیمت این خودرو طی روز گذشته تغییر نکرده با این حال نسبت به  هفته گذشته ۲۰ میلیون گران تر است. 

قیمت پراید ۱۳۱ هم ۳۱۰ میلیون تومانی ماند. این خودرو  طی یک هفته ۲۰ میلیون گران شده است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی ۳۵۵ میلیون است که به معنای  افزاشی ۱۰ میلیونی است. گفتنی است این خودرو  طی یک هفته گذشته ۳۰میلیون گران شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ حوالی ۳۷۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته  ۲۵ میلیون گران شده است. این خودرو یکشنبه هفته گذشته ۴۰ میلیون ارزان تر بود.

قیمت کوییک دنده ای R حوالی ۳۸۰ میلیون رسید که نسبت روز گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. با این حال کوییک طی یک هفته ۴۵ میلیون افزایش را به ثبت رسانده است.

قیمت شاهین سایپا ۵۹۰ میلیون است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون و هفته گذشته ۴۰ میلیون افزایش را به ثبت رسانده است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

  • مصطفی
    0

    دارم بوجود خدا شک میکنم اگر خداهست خودنمایی کند که حق مظلوم از ظالم گرفته شود...

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ