فروش فوق العاده ایران خودرو | فروش فوری ایران خودرو | فروش فوری سایپا

فروش فوق العاده خودرو بدون قرعه کشی | حراج بزرگ و مشترک ایران خودرو و سایپا

کدخبر : 37225

جزئیات فروش فوق العاده خودرو را در این صفحه بخوانید .

به گزارش رصدورزشی :‌ فروش فوق العاده خودرو بدون قرعه کشی از هفته آینده آغاز خواهد شد اما جزئیات فروش فوق العاده خودرو چه خواهد بود ؟ فروش فوق العاده خودرو قرار است برای تمام متقاضیان بدون قرعه کشی انجام شود فروش فوق العاده خودرو به طور همزمان در ایران خودرو و سایپا انجام خواهد شد زمان تحویل فروش فوق العاده خودرو از سه ماه تا یک سال خواهد بود .

بر اساس اعلام وزارت صمت، هفته آینده ایران خودرو و سایپا فروش خودروهای داخلی را آغاز می‌کنند و قرار است تمام متقاضیان بدون قرعه کشی خودرو دریافت کنند.

پیش فروش خودروهای داخلی از هفته آینده آغاز می‌شود. تمام افرادی که در این طرح ثبت نام کنند خودرو دریافت خواهند کرد.

مدیرکل خودرویی وزارت صمت با اشاره به آغاز طرح پیش فروش خودروهای داخلی از روز چهارشنبه 10 اسفند، گفت: در این طرح همه متقاضیان، خودرو دریافت می کنند.

عبدالله توکلی لاهیجانی با اشاره به پیش فروش خودروهای داخلی از روز چهارشنبه هفته جاری اظهار داشت: در این طرح خودروسازان سایپا، ایران خودرو و همچنین خودروسازان بخش خصوصی محصولات خود را ارائه می‌کنند.

مدیر کل خودرویی وزارت صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه در این طرح قرعه کشی انجام نمی‌شود، افزود: در این طرح همه ثبت نام کنندگان خودرو دریافت می‌کنند اما زمان تحویل خودرو بین 3 ماه تا یک سال متفاوت خواهد بود.

وی اظهار داشت: در این طرح مشتریان در صورت تمایل نداشتن به دریافت خودرو با زمان انتظار بیشتر می‌توانند انصراف خود را اعلام و پول خود را از حساب وکالتی خارج کنند.

گفتنی است از امروز 6 اسفند 1401 ثبت نام خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه خودرو آغاز شده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرکت‌کنندگان در این قرعه کشی علاوه بر داشتن شرایط قرعه‌کشی خودروهای داخلی مثل داشتن گواهینامه، نداشتن پلاک فعال و غیره، باید ۵۰۰ میلیون تومان در حساب بانکی خود بلوکه کنند.

بر اساس این اطلاعات، مقرر شده خودروهای وارداتی در قرعه کشی عرضه شود و شرکت‌کنندگان در قرعه کشی باید شرایط عمومی برنامه‌های فعلی قرعه‌کشی خودروهای داخلی از جمله اینکه گواهینامه داشته باشند، پلاک فعال نداشته باشند، طی ۴۸ ماه گذشته از خودروسازان داخلی خرید نکرده باشند و تا یک سال نمی‌توانند سند خودرو را به کسی منتقل کنند را رعایت کنند. / فارس

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
خبرداغ روز
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ