فال ابجد | فال ابجد جمعه | فال ابجد امروز | فال ابجد 5 اسفند | فال ابجد جمعه 5 اسفند

فال ابجد جمعه 5 اسفند 1401 | نحوه صحیح گرفتن فال ابجد

کدخبر : 37168

فال ابجد جمعه 5 اسفند ماه را در این صفحه بخوانید .

فال ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند. که در پایین این صفحه علاوه بر معرفی حروف ابجد، به تبدیل این حروف به اعداد معادل و همچنین طالع بینی با حروف ابجد و طالع بینی ازدواج با آن پرداخته ایم. اگر به فال و طالع بینی علاقمند هستید حتما بخش انواع فال و طالع بینی مجله تصویر زندگی رو دنبال کنید.

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: آ ج ج

تعبیر: طالعت خوب است. به لطف خداوند رزق و روزی حلال به دست شما خواهد رسید،، بهتر است؛ نگرانی به دل خود راه ندهید اتفاقات خوب و خوشایندی برای تان در زندگی رخ خواهد داد، گره از کارتان گشوده می‌شود و به مقصود خود در آینده خواهید رسید.

 فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د د آ

تعبیر: طالعت روشن است. آینده خوب و خوشی در پیش رو خواهید داشت از طرف شخصی مورد حمایت قرار خواهید گرفت و مشکلات خود را از بین می برید،، امسال سال پر برکتی برای تان خواهد بود بهتر است؛ از نعمت های بیشمار خداوند سپاسگزاری کنید و هدف های تان را به دست بیاورید و شادمانی را در زندگیتان سرازیر کنید.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: آ ‌آ ‌د

تعبیر: طالعت خوب نیست. شخصی در صدد شماست و می خواهد برای تان مشکلات بزرگی در آینده به وجود بیاورد بهتر است؛ حواستان را جمع کنید تا گول ظاهر اطرافیانتان را نخورید هیچگاه به خاطر نداشته هایتان دست به کارهای ناصوابی نزنید که برایتان غم و اندوه فراوانی در زندگی ایجاد میکند.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د آ ب

تعبیر: با توکل به خداوند با مشکلات زندگیتان بجنگید و خوشبختی را در آینده به دست بیاورید،، اگر بیمار هستید به زودی از بند بیماری رهایی پیدا خواهید کرد و مشکلات زندگیتان را ازبین می برید،، طالع تان با شما یار است خوشبختی و آرامش در زندگی برایتان به وجود می آورد و شما را به مقامات بالا می رساند.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ب د ج

تعبیر: به زودی گشایشی در زندگی شما رخ خواهد داد اگر گمشده ای دارید پیدایش می کنید و این باعث خوشحالی و آرامش گرفتن در شما می شود،، بهتر است؛ ناامیدی را از خود دور کنید اگر قصد انجام کار مهمی را در زندگی تان دارید،، هر چه زودتر به انجام برسانید که شما را به هدفتان نزدیک و نزدیک تر کند.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج ج آ

تعبیر: قصد ونیت بدی در سر خود دارید. اوضاع زندگیتان از هم پاشیده خواهد شد،، بهتر است؛ خودتان را به فساد آلوده نکنید و دست از کارهای ناصواب بردارید با این کار طالع خودتان را به رنگ تیره و تار در خواهید آورد و مشکلات بزرگی در زندگی برای خود به وجود می آورید،، که احساس ناامیدی و شکست را در شما به وجود می آورد.

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: ب ج آ

تعبیر: از مقصودتان صرف نظر کنید که غم و اندوه فراوانی به دلتان وارد خواهد شد. ممکن است افراد زیادی با شما مخالفت کنند و این قضیه باعث غم و اندوهتان شود اما آنها به اشتباهشان پی می‌برند پس صبور باشید. در نمازهایتان کاهلی نکنید و فرایض الهی تان را به جا آورید تا سعادتمند و خوشبخت شوید.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: آ د ج

تعبیر: اقبالتان نیک است اما اگر دنباله‌رو افراد ناباب باشید زندگیتان نابود خواهد شد. اسرار تان را نگاه دارید و آن را بازگو نکنید که در مورد سوء استفاده قرار خواهید گرفت. از فکری که در سر دارید بترسید چرا که عاقبت خوبی در انتظارتان نیست

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: د آ آ

تعبیر: اقبال نیکی در انتظارتان است و اگر تلاش تان را فراوان تر کنید به موفقیت دست پیدا می کنید. خداوند راهی را برایتان قرار می‌دهد که اگر آن را دنبال کنید سعادت و خوشبختی را می‌یابید. اگر دل آشفته و پریشان هستید به زودی مشکلاتتان برطرف می شود و دلتان آرام میگیرد.

فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: ب ب ج

تعبیر: مقصودتان حاصل می‌شود اما بهتر است دست از عملی که در سر دارید بکشید چرا که بر ضررتان تمام خواهد شد. سعی کنید تا به دنبال کسب روزی حلال باشید و از دوستان ناباب و بد ذات دوری کنید که زندگیتان را به ورطه نابودی خواهد کشاند. همواره در زندگی توکلتان بر خداوند باشد تا سعادتمند شوید.

فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ د آ

تعبیر: بخت و اقبال نیکی دارید و به زودی غم و اندوه از زندگیتان بیرون می‌رود. دشمنانی در اطراف تان دارید که بر آنها چیره خواهید شد. ممکن است از جانب یکی از عزیزان خود ضربه ببینید و این قضیه بسیار شما را ناراحت میکند. سفری را در پیش دارید که اگر به شهرهای مذهبی باشد دلتان آرام خواهد گرفت.

فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب آ د

تعبیر: به نیاتتان دست خواهید یافت و آرزوهایتان میسر می شود. خداوند کمکتان می‌کند تا موضوعاتی برایتان روشن شود. در کاری که قرار دارید سود و منفعتی فراوان نصیبتان می‌شود که زندگیتان را در جهتی مثبت سوق می‌دهد. اگر قصد دارید تا ملکی را معامله کنید بسیار مراقب باشید و حتمآ استخاره کنید.

راز و رمز حروف ابجد و نحوه گرفتن فال با حروف ابجد

کلمه ابجد به چهار حرف ابتدایی الفبای قدیم سامی اشاره می کند که به جای اعداد از آن استفاده می شد. یعنی با استفاده از حروف ابجد، ارزش عددی حروف مشخص می شد و در ترتیب بندی، طالع بینی و علوم غریبه از این حروف استفاده می شد. این حروف روشی برای مرتب سازی حروف در زبان عربی بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی است. گاهی مواقع از این روش برای شماره گذاری صفحات یا موارد استفاده می شود پیش از هر کاربردی بهتر است با روش محاسبه حروف ابجد که در این بخش از نمناک شرح داده شده است آشنا شویم.

انواع حروف ابجد

سه نوع حروف ابجد وجود دارد که عبارتند از:

ابجد کبیر

ابجد صغیر

ابجد وسیط

اعداد نسبت داده شده به ۲۸ حرف ابجد کبیر از یک تا هزار است. در واقع اعداد ۱ تا ۱۰۰۰ بین ۲۸ حرف عربی تقسیم شده است. اگر هر یک از اعداد حروف ابجد کبیر که از ۹ بزرگتر است را به ۹ تقسیم کنیم باقیمانده آن اعداد ابجد صغیر خواهد بود و اگر به جای ۹، اعداد ابجد کبیر را به ۱۲ تقسیم کنیم، باقیمانده آن ابجد وسیط است. اما بیشترین موارد استفاده را حروف ابجد کبیر دارد.

به مربع ارزش عددی حروف ابجد کبیر، ابجد اکبر گفته می شود. برای مثال ابجد اکبر حرف “ی” برابر با ۱۰۰ و یا ابجد کبیر حرف “ق” برابر ۱۰۰۰۰ خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ