شهرام عبدلی | وضعیت شهرام عبدلی | عشق شهرام عبدلی

خبر خوش از وضعیت شهرام عبدلی در بیمارستان | امید ها زنده شد

کدخبر : 37065

مردم برای شهرام عبدلی هنرمند مردمی دعا کنند .

  به گزارش رصدورزشی : شهرام عبدلی که در بیمارستان به سر می برد بسیاری از هنرمندان را نگران کرده است بسیاری با پست ها و استوری های مختلف برای شهرام عبدلی آرزوی سلامتی کردند امیر غفارمنش دوست شهرام عبدلی نیز با انتشار یک ویدیو از مردم خواست تا برای او دعا کنند در ادامه جزئیاتی از آخرین وضعیت جسمانی شهرام عبدلی در بیمارستان را مطالعه می کنید .

شرایط شهرام عبدلی بعد از بستری امروز رو به بهبودی بوده و هوشیاری وی برگشته است.

  امروز همراه باخبری بود که تعداد زیادی از هنردوستان را نگران کرد، خبری که به نقل از امیر غفارمنش منتشرشده و بیانگر حال وخیم بازیگر نام‌آشنای کشورمان شهرام عبدلی بود.

وی که در شهر مشهد برای بازی در سریال «آسوده باش» به تهیه‌کنندگی مرتضی اسکافی حضورداشته دچار عارضه مغزی شده و به بیمارستان منتقل‌شده است. تهیه‌کننده این سریال نیز از رو به بهبودی خال بازیگر خبر داده است.

مطابق شنیده‌ها در حال حاضر نیز حال عمومی شهرام عبدلی رو به بهبودی بوده و هوشیاری وی برگشته است. عبدلی در حال حاضر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان قائم مشهد حضور دارد و سطح هوشیاری این بازیگر رو به افزایش است. عمل جراحی اولی که به‌روی مغز او انجام شده موفقیت‌آمیز بوده است، امیدواریم عمل جراحی دوم نیز با موفقیت سپری شود.

به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد: مرتضی اسکافی  تهیه کننده سریال «آسوده باش» اظهار کرد: حدود ۲۰ روز است که فیلمبرداری سریال «آسوده باش» به کارگردانی «حسن حج گذار» با موضوع حضرت رضا(ع) در مشهد آغاز شده که ۳۷ بازیگر از جمله «شهرام عبدلی، فاطمه گودرزی، طاهر معصومی و ...» در آن ایفای نقش می‌کنند.

 تهیه کننده سریال «آسوده باش» افزود: شهرام عبدلی روز گذشته هنگامی که در یکی از هتل‌های طرقبه مشغول استراحت بود، دچار عارضه مغزی شد و بلافاصله توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان قائم مشهد منتقل می شود.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس گفته ها، ایشان پیش از این نیز سابقه بیماری داشته است، با این حال اکنون پزشکان در حال درمان وی هستند و شرایط وی رو به بهبود است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ