حمید فرخ نژاد

ببینید | سلفی بیشرمانه حمید فرخ نژاد با خواننده لس آنجلسی

کدخبر : 36999

تصویر دیده نشده از حمید فرخ نژاد در اینستاگرام خبرساز شد .

حمید فرخ نژاد بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون بود که با مردم ایران دشمنی کرد و به سمت معاندین و دشمنان این مرز و بوم فرار کرد حضور حمید فرخ نژاد بین دشمنان ایران نیز در نوع خود جالب بود . کسانی که برای منفعت خود از این آب و خاک گذشتند و برای نابودی ایران از هیچ تلاشی فروگذار نکردند . 

 حمید فرخ نژاد در دوران دانشجویی تجربه ساخت چند فیلم کوتاه را بدست آورد تا اینکه با خسرو سینایی (کارگردان) توسط دخترش سمیرا در دانشگاه آشنا شد. به این ترتیب حمید فرخ نژاد سال 1369 در 21 سالی با فیلم «کوچه های عشق» اولین تجربه بازیگری را بدست سپس بعنوان دستیار آقای سنایی کنار ایشان حضور داشت. او در ادامه از سال 1376 نویسندگی را با نوشتن فیلمنامه فیلم «کوچه پاییز» شروع کرد و سال 1378 در فیلم «عروس آتش» بعنوان بازیگر بسیار مورد توجه قرار گرفت. فعالیت خود در قاب تلویزیون را هم از سال 1386 با سریال «حلقه سبز» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا سپس سال 87 در سریال «آغوش های خالی» ادامه داد. حمید فرخ نژاد درحال حاضر به خارج از کشور مهاجرت کرده است. تصویری از حمید فرخ نژاد با لیلا فروهر و احسان کرمی و برزو ارجمند در فضای مجازی منتشر شده است.این گروه از بازیگران ایرانی به بهانه های سیاسی در حال خوشگذرانی در خارج از ایران هستند .

حمید فرخ نژاد

 

به این ترتیب حمید فرخ نژاد سال 1369 در 21 سالی با فیلم «کوچه های عشق» اولین تجربه بازیگری را بدست سپس بعنوان دستیار آقای سنایی کنار ایشان حضور داشت. حمید فرخ نژاد در ادامه از سال 1376 نویسندگی را با نوشتن فیلمنامه فیلم «کوچه پاییز» شروع کرد و سال 1378 در فیلم «عروس آتش» بعنوان بازیگر بسیار مورد توجه قرار گرفت. فعالیت خود در قاب تلویزیون را هم از سال 1386 با سریال «حلقه سبز» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا سپس سال 87 در سریال «آغوش های خالی» ادامه داد. حمید فرخ نژاد درحال حاضر به خارج از کشور مهاجرت کرده است.

عکسی دیده نشده از حمید فرخ نژاد بازیگر مطرح ایرانی که مدتی است به خارج از ایران مهاجرت کرده با چهره ای بسیار عجیب و متفاوت مربوط به دوره ای که در ایران بود منتشر شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵۷ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

  • ناشناس
    0

    چرا باید بیشرمانه باشه..بنظر شما خواننده لس آنجلسی آدم نیست تازه مگه همون خواننده ایرانی نیست متاسفم برای افکارتون

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ