عیدی بازنشستگان | حداقل حقوق بازنشستگان | واریزی جدید بازنشستگان

واریزی 1 میلیون و 800 هزارتومانی به حساب این افراد | بازنشستگان پولدار می شوند

کدخبر : 36980

جزئیات واریز عیدی بازنشستگان مشخص شد

به گزارش رصدورزشی : عیدی بازنشستگان طبق روال هرسال امشب واریز خواهد شد . در ادامه جزئیاتی از خبر واریزی عیدی بازنشستگان را می خوانید . عیدی بازنشستگان امسال 1 میلیون و 800 هزارتومان خواهد بود در ادامه جزئیات تکمیلی و کامل از واریزی عیدی بازنشستگان را می خوانید .

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: برای پرداخت عیدی بازنشستگان تحت پوشش این صندوق از امروز پنجشنبه در حال محاسبه هستیم و امشب عیدی به حساب این افراد واریز می‌شود.

نعمت‌الله ترکی عصر امروز پنجشنبه ۲۷ بهمن در یک برنامه تلویزیونی درباره پرداخت عیدی و برنامه‌های این صندوق برای تامین مسکن بازنشستگان اظهار داشت: برای پرداخت عیدی افراد تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری منابع مورد نیاز آن از سوی صندوق تامین شده است. به همین منظور برای هر بازنشسته یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به علاوه ۵۰۰ هزار تومان برای همسران افراد بازنشسته و ۲۰۰ هزار تومان برای فرزندان تحت تکفل آنان، امشب به حساب این افراد واریز می‌شود.

 

پرداخت زودهنگام حقوق بازنشستگان

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: در ۲ ماه گذشته سعی شده به بهترین شیوه به دنبال حفظ کرامت و شأن این افراد با ارائه خدمت باشیم و یکی از مباحث مهم و دغدغه در بحث تامین حقوق و مستمری این افراد بوده که با هماهنگی و همکاری بین این صندوق، سازمان برنامه و بودجه و خزانه‌داری این کار انجام شده است.

وی گفت: با همکاری این سازمان‌ها قبل از اتمام ماه، حقوق این افراد پرداخت می‌شود و در این دو ماه هم این اتفاق افتاده است و حقوق بهمن بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی نیز روز گذشته (چهارشنبه) پرداخت شده است.

عیدی بازنشستگان

بازنشستگان صاحب مسکن می‌شوند

ترکی همچنین به امضای تفاهم‌نامه با سازمان ملی مسکن برای واگذاری مسکن به بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد و گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی ما بحث تامین مسکن برای افراد بازنشسته است و برای این مهم وزیر راه و شهرسازی و سازمان ملی زمین و مسکن همکاری خوبی با این صندوق دارند.

وی ادامه داد: براساس آمارهای موجود اولویت اول برای تامین مسکن بازنشستگانی است که فاقد مسکن هستند و اگر در طرح مسکن ملی ثبت نام کرده باشند با اولویت به این افراد داده می‌شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری افزود: درخواست داریم اگر برخی از بازنشستگان در این طرح ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند حتما به صندوق بازنشستگی استان‌ها مراجعه کنند تا آمار آنها جمع‌بندی شود.

وی اضافه کرد: با توجه به امضای این تفاهم‌نامه این افراد بازنشسته در اولویت برای بحث واگذاری مسکن هستند و پس از تکمیل این مراحل مسکن به این افراد داده خواهد شد.

ترکی اضافه کرد: همچنین براساس تعهدی که داریم در سال ۱۴۰۲ با همکاری وزارت راه و شهرسازی، این افراد بازنشسته تحت پوشش صندوق همچنان در اولویت قرار می‌گیرند.

وی اظهار داشت: بحث مشارکت در امر ساخت مسکن براساس اولویت این تفاهم‌نامه برای زمین‌هایی است که در اختیار سازمان ملی مسکن قرار دارد و این زمین‌ها را در اختیار مجموعه ما قرار می‌دهند و به صورت مشارکتی یعنی تامین هزینه ساخت با تسهیلات از بانک به صورت مشارکت انجام می‌شود.

ترکی ادامه داد: به همین منظور مسکن آنها را تامین و در سال آینده نیز بحث مشارکت یا سرمایه‌گذاری را اعلام می‌کنیم تا همه بازنشستگان در بحث سرمایه‌گذاری یا ساخت مسکن در دستور کار باشند. بنابراین باید جزییات آن را در اختیار مجموعه ما قرار دهند تا با مشارکت خود بازنشستگان در این زمینه به صورت جامع و کامل حضور داشته باشد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری افزود: با این اقدام هم ارزش افزوده برای منابع مالی بازنشستگان و هم تامین مسکن این افراد را خواهیم داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

  • ناشناس
    0

    باسلام شماکه راست میگی

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ